מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:55   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מפגש זה"ב במועצה

3/01/2013
מפגש זה"ב במועצה (הגדל)

מפגש זה"ב במועצה 


בתחילת השבוע התכנסו במועצה המקומית צוות המתנדבות של זה"ב בגן. במפגש השתתפו ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת מדור גנים גילה דינר, נציג עמותת "אור ירוק" איתן קלמר, רכזת המתנדבים החדשה לילך דרמון, וכאמור צוות גדול של מתנדבות.
 

במסגרת  המפגש הועלו נושאים שוטפים מפעילויות המתנדבות ובנוסף הוצג רעיון מיוחד של אחת המתנדבות, איתנה דוד אשר הציעה לבצע פיילוט באחד הגנים, בו תוקם פינת פעילות המדמה כביש הכולל מעבר חציה, רמזור, הצבת תמרורים ועוד. 

אריאלי: "אני שמח להיות חלק מהמפגש, זו הזדמנות להגיד לכם תודה על עשייה מבורכת וחשובה. עמותת "אור ירוק" עושה דבר נפלא כיוון שמתחדד הצורך בהדרכה ולימוד ערכי זהירות בדרכים והתנהלות בטוחה בכבישים כבר מגיל הגן. החשיבות של העבודה שעושה כל אחת ואחת מכן בגני הילדים היא ראויה לשבח והיא התנדבות מצילת חיים. אם רוצים לייצר שינוי ועיצוב התנהגות זה רק בגיל הגן והתרומה שלכן היא מהותית לחיי הילדים". 

אריאלי הביע הערכה ותודה למייסד העמותה  ויליד קרית טבעון, אבי נאור, אשר בזכות פעילותו והכספים הרבים אותם הוא מעביר לטובת העניין ישנה ירידה משמעותית בשיעורי ההרוגים בכבישים. כמו כן הודה למנכ"ל "אור ירוק" שמואל אבואב ולכל הצוות העוסק במלאכת קודש זו. 

ניתן להצטרף למשפחת המתנדבים של זה"ב בגן. פרטים: גילה דינר בטלפון – 9539284, או- לבנה סרור בטלפון 054-4832580. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד