מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:56   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

פתיחה חגיגית לגן ארז וגן חצב

1/11/2012
פתיחה חגיגית לגן ארז וגן חצב (הגדל)

פתיחה חגיגית לגן ארז וגן חצב 

בשבוע שעבר נחנכו, בשעה טובה, שני הגנים החדשים בקריה. האחד גן חצב - גן חובה, השוכן בבניין אמנויות הבמה של תיכון אורט והשני גן ארז – גן טרום חובה, הנמצא במרכז הקהילתי באלרואי . 

באווירה חמה ומשפחתית נערך הטקס לפי כל הכללים: חשיפת שלט הגן, גזירת סרט, ברכות, הרמת כוסית וטקס הצבת מזוזה. באירוע החגיגי נכחו, ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם, מנהלת השש שנתי לילך שני רומנו, מדור גנים גילה דינר, מפקחת הקדם יסודי ברוריה שחר, אבות הבית, צוות ההוראה הורים וילדים ועוד.  

במסגרת האירוע הדגיש ראש המועצה כי מעבר לשמחה של חנוכת גן חדש, הרשות עושה צדק חברתי ומיישמת כבר בשנת הלימודים תשע"ג את המלצות ועדת טרכטנברג- חינוך חובה חינם לגילאי 3-4,  וזאת למרות שהוראות החוק מאפשרות  למועצה ליישמם תוך 3 שנים. "המועצה המקומית החליטה להתמודד עם כל מה שכרוך בכך" אמר אריאלי, "החל מאיתור מבנה, ציוד מתאים, צוות חדש, טיפול ברישום הילדים ועוד . אנחנו גם מאד מקפידים להיות קשובים לכל צרכי הגן, צוות  הגן, הילדים והורים". 

לדברי מנהלת מדור גנים גילה דינר: "אני שמחה מאד שפתחנו את השנה ברוגע ובאמון הדדי בין כל השותפים בצוות. בזכות הפתיחות והיכולת להקשיב אנחנו מצליחים לנהל את הגן לשביעות רצון כולם". 

בחלק האמנותי הילדים הכינו הפתעה מיוחדת לכבוד האירוע,  שכללה שיר ודגלים עם שם הגן וסמל הרשות, שכל ילד הכין במו ידיו. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד