מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:53   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

"רימונים" ו"יבנה" ציינו את יום ירושלים בלמידה משותפת

31/05/2015
"רימונים" ו"יבנה" ציינו את יום ירושלים בלמידה משותפת (הגדל)

בתי הספר: "רימונים" ו"יבנה" ציינו את יום ירושלים בלמידה משותפת

פעילות משותפת שניה בתשע"ה אשר נערכה בתחנות וכללה משחקים שונים, כיאה לייחודיותו של בית ספר "רימונים" המארח

 

בבית ספר "רימונים" ובית ספר "יבנה" ערכו בשבוע שעבר פעילות משותפת בנושא יום ירושלים. יום ירושליםהוא יום חג המציין את יום איחוד העיר תחת ריבונות ישראלית, לאחר מלחמת ששת הימים.

היוזמה לשיתוף הפעולה בין שני בתי הספר החלה בעקבות בקשת תלמידה, כי דתיים וחילונים יפגשו ויכירו אחד את השני, ימצאו מכנה משותף וכך יגלו ויבינו שהם אינם שונים. את הרעיון מימשו צעירים ממכינת רבין - במכללת "אורנים" - הפועלים בבתי הספר במסגרת שנת שירות. היתה זו פעילות משותפת שניה השנה, היא נערכה בתחנות וכללה משחקים שונים, כיאה לייחודיותו של בית ספר "רימונים" שהיה המארח: היו שם שטיחי משחק – סולמות וחבלים עם שאלות ומשימות בנושא ירושלים, משחק זיכרון ענק רצפתי – שבעים שמות לירושלים ועוד.

עם בואם של ילדי בית ספר יבנה, התחלקו התלמידים לקבוצות מעורבות ויצאו לפעילות בתחנות. בסיום הפעילות התכנסו לדברי סיכום , שרו יחד את השיר "ירושלים של זהב" ואחת מבנות המכינה, תושבת ירושלים, הסבירה וסיפרה על יום ירושלים.

היה זה עוד יום מרגש, מהנה ומחבר בין תלמידים תושבי קרית טבעון המגיעים מעולם תוכן ותרבות שונה ומצליחים יחד להתחבר, ללמוד ולפעול. כפי שאמרו הצעירים ממכינת רבין: "חשוב לנו שהילדים ידעו כבר בגיל צעיר כי בארץ ישראל יש מגוון של אנשים, עם דעות שונות ולפעמים מנוגדות ובכל זאת צריך ללמוד לחיות זה לצד זה כחברה". בתקווה לימים נוספים כאלה, לאחדות ושיתוף לימודי וחברתי".

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד