מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:05   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

"צעדת האביב" לזכרה של דפנה פרק

11/05/2015
"צעדת האביב" לזכרה של דפנה פרק (הגדל)

צועדים וזוכרים: הצלחה ל"צעדת האביב" לזכרה של דפנה פרק 

 

טקס מכובד וצנוע נערך בבי"ס רימונים ובהמשך יצאו כולם לוואדי "בית רימון" למסלול שאורכו כשלושה ק"מ ורובו בסביבת עצים, פריחה וצל - ההנאה לכולם היתה מרובה 

 

צועדים רבים השתתפו בסוף השבוע האחרון, ב"צעדת האביב" - מסורת קרית טבעונית, שנערכת זו השנה השמינית, בשיתוף בי"ס רימונים, אגף הספורט ברשת המתנ"סים ומחלקת החינוך במועצה המקומית ולזכרה של דפנה פרק ז"ל.
דפנה ז"ל, מי שהיתה המנהלת בית-ספר רימונים, נפטרה לפני 9 שנים, בשיא עשייתה החינוכית הפורייה. קהילת בית-הספר בחרה להנציח את זכרה בקיום הצעדה, שהיא שילוב של אהבותיה הגדולות: האהבה לאדמה, לנופי הארץ, לפעילות גופנית, לחינוך ולילדים.
הצועדים הרבים, הורים,  ילדים ועוד,  הגיעו תחילה לטקס קצר ומכובד שנערך בבי"ס רימונים בשיתוף מקהלת בית הספר ובניצוחה של לריסה אקסלרוד . "וכיאה לדרכנו הייחודית", אמרה מנהלת בית הספר סתווית לרנר, "התקיים משחק אווירה שחיבר בין כל הנוכחים  בהנחיית רותי המורה לחינוך גופני ובשיתוף קבוצת תלמידים". בתום הטקס, יצאו כולם לוואדי "בית רימון"- למסלול שאורכו כשלושה ק"מ ורובו בסביבת עצים, פריחה וצל - ההנאה לכולם היתה מרובה.
תמי שטייגמן, אמא מלווה מספרת: "יצאנו למסלול עם המון התרגשות ושמחה שאפפה את הילדים.  המסלול היה מקסים.  נראה כי המארגנים נערכו בקפידה.  אני מברכת על מסורת זו של בית הספר,  מבחינת הילדים זהו עוד יום חג".
ניר שכטר תלמיד כיתה ה' אמר: "היה נכון לשתף את ילדי הגנים ולשלב אותם עם תלמידי כיתה ה',  שיחנכו אותם בשנה הבאה.  משחקי החיבור והאווירה שהכנו, עזרו לנו להתחבר עם הילדים.  רמת הקושי התאימה לילדי הגן,  מזג האוויר ואוירה היו נפלאים.
לרנר: "בסיום הצעדה חזרו התלמידים לבית הספר ונפרדו לשלום מילדי הגנים המקסימים, בתקווה לימים נוספים יפים ומשמעותיים כאלה, ימים בהם אנו מנציחים את יקירנו וחווים את הטבע שסובב אותנו, להתראות בשנה הבאה".
מנהלת מדור גנים במועצה המקומית גילה דינר ומנהלת אגף הספורט במתנ"ס שרון טל-ברנע הודו לכל השותפים בהצלחת האירוע: משפחת פרק – איציק וניצן – על שיתוף הפעולה,  למנהל רשת  המתנ"סים דרור גרינבלום - על הארגון,  לקב"ט המועצה אלי זיו ולצוות הפקחים– חנן פרץ ולידור לוי  על האבטחה הצמודה ועל מאור הפנים לאורך כל הדרך, למנהלת בית ספר רימונים, סתוית לרנר, לצוות החינוכי, הילדים וההורים – על התכנון והחשיבה המשותפים ועל הטקס המרגש,  לצוותי גני הילדים:  גן ציפורנים, גן אלונים וסחלב – על השתתפות הילדים, ההורים והמשפחות, ל "אילן טבעון" , לעמית אבני, למשה גרמה ולצעירים מכיתה י"א 3 באורט גרינברג.
דינר: "אירוע הנצחה מכובד, פעיל, צבעוני, מלא באהבה ושמחת ילדים, לכבודה של אשת חינוך יקרה, מסורה ושורשית". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד