מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:58   20/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

פרויקט קירוב לבבות

28/01/2015
פרויקט קירוב לבבות (הגדל)

פרויקט קירוב לבבות בין תלמידי  "רימונים" לתלמידי "יבנה" בהובלת "מכינת רבין" באורנים 

החיבור בין בית-ספר דתי לבית-ספר ממלכתי אפשר לתלמידי שני בתי הספר להכיר את השונה ואת האחר ובמקביל לעבוד יחד ולשתף פעולה בפעילות ספורט חווייתית. 

 

תלמידי שכבות ה'-ו' מבית הספר "יבנה" בקרית טבעון הגיעו בשבוע שעבר לפעילות חיבור וגיבוש עם תלמידי כיתה ה'1 בבית ספר "רימונים" – פרויקט בהובלת ש"ש (שנת שירות) "מכינת רבין" ממכללת אורנים. לפעילות התלוו מנהל בית-ספר "יבנה", הרב רפאל טוויל, מחנכת הכיתה  ליאור נזרי, מנהלת בית-ספר "רימונים" סתוית לרנר, הסגנית הדר בן שמעון הסגנית ומחנכת ה1 ליאת צ'ובוטרו. 

קבוצת הש"ש ממכינת רבין באורנים, המתנדבים יום בשבוע בשני בתי הספר במסגרת עבודה קהילתית, יזמו את הפעילות מתוך מטרה ליישם את תחומי הלמידה ופועלם במכינה. החיבור בין בית-ספר דתי לבית-ספר ממלכתי אפשר לתלמידי שני בתי הספר להכיר את השונה ואת האחר ובמקביל לעבוד יחד ולשתף פעולה בפעילות ספורט חווייתית. 

התלמידים התחלקו לארבע קבוצות מעורבות ופעלו במעגלי היכרות, שאפשרו להם ללמוד אחד על השני, בהמשך פעלו יחדיו גם בתחנות שדרשו שיתוף פעולה ועבודת צוות. רק בתום הפעילות הציגו הש"ש את עצמם, מאיפה כל אחד מהם מגיע וסיפרו לתלמידים כי מטרת המפגש הייתה היכרות עם ילדים בני גילם מהקהילה. בסיום הילדים שרו יחד את "שיר לאהבה" בליווי גיטרה וקלרינט של תלמידי המכינה ומנהל בית ספר "יבנה" הרב טוויל, שהוא חובב נגינה ידוע.
לדברי מנהלת בית ספר רימונים סתווית לרנר שיר הסיום סחף את התלמידים והצוות לשירה וריקוד משותפים. "לאורך כל הפעילות בלטה האווירה הטובה, צחוקם של הילדים , התרגשותם מהמפגש ושמחתם להכיר ולשחק יחד. בתקווה לעוד מפגשים ופעילויות משותפות". סיכמה.
 

 

 

בתמונה: ילדי שני בתיה"ס במהלך הפעילות המשותפת 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד