מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:40   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

נפרדים ממנהל ביה"ס רימונים יוסי שטרית

11/07/2013

נפרדים ממנהל ביה"ס רימונים יוסי שטרית 

 

אחרי 7 שנות ניהול בית ספר, שטרית עובר להיות מפקח במחוז חיפה. מנהל מחלקת החינוך במועצה: "היית גורם מרכזי בהשבחת החינוך  ובקידומו ועל כך אנו מודים לך ומאחלים לך הצלחה רבה בהמשך דרכך" 

 

חברי וועדת היגוי בבית ספר רימונים ארגנה ליוסי שטרית, מנהל בית הספר היוצא, טקס פרידה מכובד וחגיגי ביום שישי שעבר. האירוע  נחגג בהפתעה ונכחו בו כל ילדי בית הספר, הצוות החינוכי ורבים מההורים שבאו להיפרד ולהודות לשטרית  על 7 שנים נפלאות בהם ניהל את בית הספר. 

שטרית הנרגש הודה לצוות החינוכי ואמר: "תודה על שיתוף הפעולה,  על עבודת צוות משובחת ותודה על הגיבוי והלווי במהלך השנים. מאד נהנתי לעבוד עם כול אחד בנפרד ועם כולם יחד.
תודה למנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם על שהעמיד את החינוך בראש מעייניו  והוביל תהליך ייחודיות מדהים ששדרג את כל בתי הספר היסודיים בקריה. בנוסף דאג תמיד להשגת משאבים לביה"ס, והיטה אוזן קשבת לאורך כל הדרך. היכולת המדהימה  להקשיב מצד אחד ולפתור בעיות מצד שני היא כישרון ייחודי. עבורי זה היה כבוד גדול לעבוד במערכת איכותית שכזו. 

ולהורים: זו חוויה מדהימה של פעם בחיים לעבוד עם ההורים של בית ספר רימונים. תודה שיתוף פעולה מרשים, זו זכות גדולה.  

הדבר היחיד שאני מצר עליו הוא שאני לא אהיה חלק מהתהליך הייחודיות בביה"ס, תהליך שהחל בשנת הלימודים תשע"ג ואני מאמין שכבר בשנה הבאה, יקפיץ את מערכת החינוך בקריה - בעיקר בתי הספר היסודיים לגבהים חדשים".
מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם: "יוסי, תודה על התרומה המשמעותית שלך לביה"ס רימונים בפרט ולחינוך בקרית-טבעון בכלל. תודה  על המקצועיות, ההשקעה והמסירות הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. היית גורם מרכזי בהשבחת החינוך ובקידומו ועל כך אנו מודים לך ומאחלים לך הצלחה רבה בהמשך דרכך".  

מפקחת בתי ספר יסודיים במחוז חיפה יעל סלומון: "כמפקחת ביה"ס נוכחתי לראות את תרומתך כמנהל המנהיג קהילת תלמידים, מורים והורים לערכים של נתינה, למידה ומצוינות. קדמת תהליך בית ספרי של פיתוח ייחודיות אשר תרם למקצועיות הצוות החינוכי מחד ולגיבוש זהות חברתית קהילתית של תלמידים מאידך. בי"ס רימונים בתקופת ניהולך זכה לתנופה, התפתחות וצמיחה. מברכת אותך להמשך הצלחה בדרכך החדשה".  

בשנת הלימודים תשע"ד יוסי שטרית יהיה מפקח במחוז חיפה. 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד