מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:01   17/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

בי"ס רימונים: הצלחה לטיול המסורתי לירושלים

27/05/2013
בי"ס רימונים בירושלים (הגדל)

רימונים: הצלחה לטיול המסורתי לירושלים 

מנהל מחלקת החינוך: "הטיול השנתי הוא מסורת מבורכת. המפגש שכולל את כל תלמידי בית הספר ורבים מההורים יוצר חיבורים נפלאים בין כל המשתתפים" 

 

תלמידי והורי בית הספר רימונים, "עלו לרגל" לירושלים ערב היציאה לחופשת שבועות.  

בביה"ס רימונים מקיימים מזה 7 שנים את  המסורת, "עולים לרגל לירושלים", כאשר הטיול לבירה כולל את כל שכבות הגיל בביה"ס, תלמידים, אנשי הצוות החינוכי, הורים ועוד בני משפחה (כ – 500 איש).  

לדברי מנהל ביה"ס יוסי שטרית, בתחילת היום, בהגיעם ליעד נערך טקס מרשים שכלל קטעי קריאה, שירה, נגינה וריקוד הקשורים לירושלים.   

עם סיום הטקס, כל שכבה גיל ביקרה במקום ייחודי בעיר ונחשפה לפעילויות מגוונות הקשורות לעיר הקודש.  יש לציין, כי במהלך שש שנות לימודים בביה"ס רימונים התלמידים  נחשפים בכל שנה לזווית אחרת של העיר המיוחדת מחד והמורכבת מאידך, כך שבתום שש שנות לימודים, התלמידים מכירים את ירושלים בצורה מעמיקה. היכרות זו תורמת רבות להטמעת חלק מערכיה הלאומיים של מדינת ישראל, אלה הקשורים לירושלים, בירת ישראל. 

לדברי מנהל מחלקת החינוך בית ספר רימונים הינו אחד מבתי הספר הטובים והמשובחים במחוז חיפה והטיול מדגיש ומעצים את מרכזיותו : "הטיול השנתי הוא מסורת מבורכת. המפגש שכולל את כל תלמידי בית הספר ורבים מההורים יוצר חיבורים נפלאים בין הילדים ובין ההורים לילדים. מצד  אחד התלמידים לומדים להכיר אחד את השני הרבה יותר טוב  ומצד שני הם זוכים להכיר מקרוב את  עיר הבירה, הכרות עם התרבות של עם ישראל, הערכים והיסטוריה של מדינת ישראל, חיבור לשורשים ממקום מאוזן." 

באותו ענין- לאחרונה הגיעה לבי"ס רימונים משלחת מיוחדת מעיריית רמת גן שכללה את הצוות הניהולי הבכיר בעירייה. המטרה הייתה לצפות מקרוב בשיטה הלימוד הייחודית המתקיימת ברימונים, למידה בדרכים מגוונות ויצירתיות, אשר זכתה להדים חיוביים רבים. אנשי החינוך מרמת גן החמיאו למנהל ביה"ס וכן ביקשו ללמוד יותר על השיטה על מנת  לשקול את האפשרות ליישמה ביישובם.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד