מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:43   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

מחזור נ"ד נפרד מביה"ס רימונים

5/07/2012
מחזור נ"ד נפרד מביה"ס רימונים (הגדל)

תלמידי מחזור נ"ד נפרדו מביה"ס רימונים 

ראש המועצה דוד אריאלי ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, ברכו את תלמידי המחזור והפליגו בשבחי העשייה החינוכית המתקיימת בביה"ס לכל אורך השנה 

 

ביום חמישי שעבר נערכה מסיבת סיום לתלמידי כיתה ו' בבית ספר רימונים. תלמידי השכבה העלו מופע מרשים, שכלל קטעי מלל ושירה, כולם פרי יצירתם הם. לדברי מנהל ביה"ס יוסי שטרית הכתיבה של הטקסט הינו חלק מהתפיסה החינוכית של בית הספר, המאפשרת בכך לתלמידים לבטא את יכולותיהם השונות. התוצאה כאמור הייתה הפקה מרשימה שגרמה להתרגשות וגאווה גדולה בקרב ההורים ובני המשפחה.
ראש המועצה דוד אריאלי ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, ברכו את תלמידי המחזור בטקס שקדם למסיבה  והפליגו בשבחי העשייה החינוכית המתקיימת בביה"ס לכל אורך השנה. המסיבה חתמה בכך תהליך נפלא, שעבר על תלמידי מחזור נ"ד אשר החל בשלבים וכלל התנדבות בקהילה, מסע וטקס התבגרות.
ההתנדבות התבטאה בשיפוץ בור הסיד באלרואי ביחד עם נחום לוי ואיציק רפאלי. במשך כשלושה שבועות, הגיעו התלמידים והוריהם בשעות אחה"צ, נקשו עשבים, חפרו ויצרו שביל גישה אסתטי מסביב לבור, כמו כן שתלו במקום עצי רימון. בסיום העבודות התקיים טקס קבלת שבת, בנוכחות ההורים והצוות החינוכי, שבמסגרתו הוסר הלוט מעל לשלט המתאר את עשייתם. יש לציין כי מעבר לתהליך עצמו, התלמידים נחשפו לחלק חשוב בהיסטוריה של המקום בפרט, ושל היישוב היהודי בארץ ישראל בכלל.  

המסע וטקס התבגרות התקיים בגבעות זיד וכלל מעבר בין ארבע תחנות שונות. בתחנות המתינו חברי אילן טבעון, מד"א וחוג הסיירות, שקיימו פעילויות, הקשורות לתחום עיסוקם. הקבוצות לוו על ידי מתנדבי שנת השירות, באחריותה של לימור גרומן, אחראית ההתנדבויות במתנ"ס. בתום הפעילות, התכנסו התלמידים ליד פסל אלכסנדר זיד וערכו טקס התבגרות, בשיתוף תנועת הצופים. הטקס המרשים, סימל את קבלת תלמידי השכבה לחיק רוח ההתנדבות הטבעונית, המאפיינת את התושבים ביישוב.  

שטרית: "בשם הצוות החינוכי, אני רוצה לאחל לתלמידי השכבה הצלחה רבה בהמשך דרכם ולהודות לכל ההורים על שיתוף הפעולה הנפלא, אשר הדגיש בעוצמה את המעורבות הנפלאה, שהובילה לפעילויות הערכיות המדהימות". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד