מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:48   17/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

סרטי דוקו -דער ניסתר / בימוי: נהר שבתאי

00:00

דער ניסתר / בימוי: נהר שבתאי

20:30

מורים מצטיינים באורט

והזוכים בקטגוריית המורים המצטיינים, של בית ספר אורט ע"ש גרינברג, לשנת 2011 הם:
23/11/2011
מורים מצטיינים באורט (הגדל)

באירוע שהתקיים ביום א' 13.11.11 , במסגרת המועצה הפדגוגית, חלקו כבוד רב ל-7 מהמורים אשר בלטו במיוחד בעשייתם בשנה שחלפה. מורים אשר משמשים דוגמה ומופת בעשייתם. והזוכים לשנת 2011 הם ניסים ויונטה, רבקה מרקו, לילי רוזנברג, רונית גרינשטיין, מליסה ביטון, חיה זך וריקי מאור.

 

תהליך בחירת המורים המצטיינים נערך בביה"ס אורט קרית טבעון זו השנה הרביעית, התהליך בהובלת רשת אורט כולל מספר שלבים שמטרתם זיהוי המורים שעבודתם והישגיהם בשנת הלימודים החולפת בלטה באופן משמעותי. השנה, כמידי שנה, הוגשו המלצות רבות ע"י ציבור המורים בשתי החטיבות. לאחר מכן התכנסה ועדה נבחרת אשר ניהלה את תהליך הבחירה.

 

השנה התהליך כבר לא היה זר. משמעות הדבר שהיו הרבה יותר מועמדים מאשר בשנה שחלפה. מי מבין המועמדים המליץ על עצמו, ומי מבין המועמדים הומלץ על-ידי עמיתיו. מרבית חברי צוות בית-הספר מכירים בחשיבות המפעל, מעריכים אותו ורוצים להיות חלק ממנו. לא נסתיר שישנם גם כאלה אשר מסתייגים מן התהליך שבסופו מסומנים עשרה אחוזים מצטיינים, והם טוענים שעל מנת שבית-הספר יצליח, כפי שהוא מצליח, צריך להיות צוות שלם של מורים, כולם מצטיינים, ואין לסמן היררכיה של "מצויינות". אין ויכוח על כך שישנם עוד כמה עשרות מורים שהיו זוכים כמצטיינים לו רק ניתן היה לסמן יותר. אבל גם אין ויכוח על כך שישנם מורים, שבעה, אשר בלטו במיוחד. וכמה קשה לבלוט לטובה כאשר ישנם הרבה מאוד טובים בסביבה.

 

לאחר טקס ההצטיינות, הועלתה הצגה "אנרגיות טובות" אותה יצר יונתן לוי, מורה בבית הספר, ואשר בה שיחקו וכיכבו קבוצת מורים להנאת כל הצופים.

 

 בקבלו את תעודת ההצטיינות אמר המורה ניסים ויונטה, כי חדר המורים של אורטבעון מלא במורים מצטיינים, וכולם משקיעים באהבה ובאמונה בכוחו של החינוך. דורון אהרוני, שזכה אף הוא בתעודת הצטיינות בשנה שעברה סיכם את הערב ואמר: "ישבתי וצפיתי היום במורים המצטיינים שומעים דברי הוקרה והצטיינות שנאמרו להם מכל הלב והנשמה ולאחר מכן צפיתי בהצגה שהעלו המורים המוכשרים באודיטוריום וחשבתי לעצמי דבר אחד בלבד: שאני שמח שיש לי את הזכות לעבוד במקום עבודה עם אנשים כל כך מוכשרים וטובים שמקרינים יופי פנימי ואיכות אמיתית מעטים המקומות בהם זוכים העובדים לעבוד בסביבה כל כך מיוחדת וערכית. אז כמה כיף לי. כי אני זכיתי." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד