מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:19   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

מקדמים חדשנות בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון

22/09/2019
מקדמים חדשנות בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון (הגדל)

מקדמים חדשנות בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון

יוזמה חדשה בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון יצאה לדרך – חממה טכנולוגית אשר תפעל תחת כיתת הסטארט-אפ של ISTEAM . מפגש התנעה של הפרויקט נערך בבית הספר ביום רביעי השבוע, בהשתתפות ראש המועצה עידו גרינבלום ומנהלת מחלקת החינוך גילה דינר.

ארבעת המגמות המשתתפות ביוזמה הן: הנדסת תכנה, עיצוב, ניו-מדיה ומדעית הנדסית - כל ארבעת המגמות מגישות פרויקט טכנולוגי לבגרות של 5 יחידות. התלמידים המשתתפים בתכנית מגישים פרויקט משולב כקבוצה רב-תחומית כשלכל תלמיד אחריות על החלק המקצועי שלו לפי המגמה אליה הוא משתייך ובה הוא לומד. התכנים שיעברו בחממה יהיו בנוסף לתכן שנלמד במגמה -  תכנים שקשורים בעבודה עם צוות רב תחומי, בחשיבה יצירתית והמצאתית, בניהול פרויקט, ביזמות, חשיבה עסקית (ככלי, לא כמטרה בהכרח), ובאינטגרציה עם שאר המגמות.
המטרה : יצירת סטארט-אפ או פרויקט חברתי שנותן מענה ופתרון בתחום תוך חיבור בין המגמות השונות בבית הספר. הפרויקט חייב להיות ישים ועל התלמידים לייצר אבטיפוס שעובד.

 

מנהל בית ספר אורט גרינברג אתי לוי: "רעיון החממה התבשל בבית הספר  תקופה ארוכה, מתוך הבנה שיש לפתח פדגוגיה חדשנית  שתהפוך את הלימודים לחווייתיים  וקרובים ככול שניתן לעולם שמחכה להם בחוץ.

צוות הפיתוח שהוקם בבית הספר לקידום התכנית, בלווי והנחיה של יחידת מפ"ה  באורט ישראל, הביא לגיבוש הרעיון הסופי. כל זה בגיבוי ובתמיכה של משרד החינוך וראש הראשות המקומית עידו גרינבלום, שמגלה מעורבות אישית בקידום החדשנות בבית הספר.  אנו מאמינים שהרעיון הזה יהפוך את בית הספר לבית ספר חדשני ומעורר השראה לבתי ספרי אחרים".

 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני מברך את בית הספר אורט גרינברג על היותו בית ספר מוביל בקידום החדשנות, כאשר העולם כולו צועד לכיוון ותפישה רב תחומית"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד