מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:31   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

לאורט גרינברג קרית טבעון יש מילה טובה להגיד לכם

30/01/2019
לאורט גרינברג קרית טבעון יש מילה טובה להגיד לכם (הגדל)

לאורט גרינברג קרית טבעון יש מילה טובה להגיד לכם
"פרגון זה עניין של תרגול" יום המילה הטובה 2019

 

באורט גרינברג בקרית טבעון שותפים למיזם הארצי של רשת "אורט ישראל"- "פרגון זה עניין של תרגול" לרגל "יום המילה הטובה 2019". במסגרת המיזם, יצאו בבוקר יום ראשון חברי מועצת הנוער לחלק  צ'ופרים ושוקו לחיילים בתחנות האוטובוסים, ביום שלישי חתמו כלל התלמידים, בחטיבה ובתיכון, על אמנה שקוראת לשינוי ובהמשך שלחו להוריהם הודעות ווטסאפ עם מילים טובות.
בנוסף, בישיבת הנהלת המועצה חתמו ראש המועצה עידו גרינבלום וחברי ההנהלה על האמנה של אורט (בתמונה).
השאיפה של מובילי המיזם היא לשים קץ לשיח פוגעני ברשתות החברתיות ובמרחב הציבורי,  לחזק ולכבד אחד את השני, לפעול  למען שינוי אמיתי ביחסים בין אדם לחברו, פחות תוקפנות ויותר פרגון. 
מנהל בית הספר אִתי לוי: "תלמידים מרשת אורט מובילים מיזם של "יום המילה הטובה" מתוך רצון ואמונה שניתן לשנות את השיח הציבורי. אורט טבעון, לצד החתירה למצוינות והישגים לימודיים, שם דגש רב על החינוך הערכי.  ביום המילה הטובה, בנוסף לפעילות שנערכה בבית הספר המורים הוזמנו למפגש מלמד ומסקרן ב- OPEN-VALLEY ביקנעם שם הוצגה מצגת הוקרה ונערכה הרצאה מעוררת השראה  על אתגרים חינוכיים מפי יוסי אקרמן, המייסד של OPEN-VALLEY ונשיא אלביט לשעבר".

באמנה לשיח מכבד נכתב בין השאר: "אנו, חברי הנהגת התלמידים של רשת אורט ישראל, פונים אליכם -  הגיע הזמן לשינוי! בואו ונפעל למען האחווה והכבוד בינינו, למען שינוי אמיתי ביחסים בין אדם לחברו."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד