מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:23   19/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

לומדים יחד אנגלית: תלמידי בסמת טבעון ואורט גרינברג

27/12/2018
לומדים יחד אנגלית: תלמידי בסמת טבעון ואורט גרינברג (הגדל)

שיתופי פעולה בין תלמידי בסמת טבעון לתלמידים בקרית טבעון בלימודי השפה האנגלית

טל רייס מנהלת חטיבת הביניים: "המפגשים הינם טבעיים ומרגשים. נפלא לראות באיזו קלות ניתן ליצור חיבור כאשר יש עניין משותף ורצון לקשר"


שיעורי האנגלית לתלמידי כיתה ח' בחטיבת הביניים  אורט גרינברג קרית טבעון הם ייחודיים ושונים מהמקובל. בשבוע שעבר נפגשו התלמידים ללמוד שיעור באנגלית יחד עם תלמידי כיתה ח' בבית ספר השכן בבסמ"ת טבעון. התכנית ללימוד המשותף היא במימון ובהנחיית "קרן אברמס" והיא קיבלה את השם ""Better Place. התכנית מאפשרת מפגש פדגוגי של צוותי הוראת האנגלית בשני בתי הספר כמו גם יצירת מפגש לימודי משותף בין תלמידי בסמ"ת טבעון לתלמידי אורט גרינברג בקרית טבעון.
התלמידים יפגשו בעוד שיעורים משותפים פרונטליים (סה"כ עשרה מפגשים)  ומקוונים (שני מפגשים), ואלה יתקיימו לאורך שנת הלימודים. מטרת התכנית היא לקדם הכרות בלתי אמצעית בקרב התלמידים, והכרות הדדית של השפה האנגלית תוך פיתוח קשרי חברות בין קבוצת התלמידים. הלמידה המשותפת מאפשרת גשר מאחד לשתי התרבויות, התלמידים משוחחים באנגלית, מחזקים את השליטה בשפה הדבורה ואת הקשר ביניהם. לדברי טל רייס מנהלת חטיבת הביניים, המפגשים הינם טבעיים ומרגשים: "נפלא לראות באיזו קלות ניתן ליצור חיבור כאשר יש עניין משותף ורצון לקשר" סיפרה, "בתקווה ליצור עבור שתי הקהילות מקום טוב יותר או כפי שאנחנו קוראים לו בשיעורים ליצור Better Place. "

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד