מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:04   20/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

כבוד! פרס החינוך המחוזי תשע"ט לאורט גרינברג

20/12/2018
כבוד! פרס החינוך המחוזי תשע"ט לאורט גרינברג (הגדל)

כבוד! פרס החינוך המחוזי תשע"ט לאורט גרינברג בקרית טבעון
עידו גרינבלום ראש המועצה: "זהו אות כבוד וגאווה גדולה למערכת החינוך בקרית טבעון"


בית ספר אורט גרינברג קרית טבעון זכה בפרס החינוך המחוזי לשנת תשע"ט. במכתב ששלח מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל נכתב: "הוועדה מצאה אתכם ראויים לפרס בזכות דרככם הייחודית והמרשימה להביא את תלמידיכם להישגים מרשימים בתחום הלימודי, הערכי והחברתי.
בית ספרכם זוכה להערכה ולמוניטין בקרב הקהילה ומיטיב לייצור קשרים איכותיים עם הרשות המקומית ומשרד החינוך התורמים רבות לקידום בית הספר". בסיום המכתב ביקש ד"ר הראל להודות לכל צוות המורים והעובדים אשר בהובלתם היו שותפים מלאים להישג הנכבד.

עידו גרינבלום ראש המועצה: "זהו אות כבוד וגאווה גדולה למערכת החינוך בקרית טבעון. 
הרשות המקומית עושה ותמשיך לעשות מאמצים אדירים במטרה להעניק לתלמידים ביישוב את החינוך הטוב ביותר ואת הכלים הנחוצים על מנת להיות אזרחים מועילים ומשמעותיים הן בקהילה והן במדינה בה הם חיים".

מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "בית ספר בהובלת המנהל  אִתי לוי  עשה דרך משמעותית בשנים האחרונות לקידום, חידוש וביסוס ההישגים הלימודיים, החברתיים והערכיים.
תלמידי בית ספר זוכים  למנהיגות איכותית, סוחפת ונחושה המלווה בדוגמא אישית שמצמיחה   אותם בראיה רחבה הן בצד האישי/ערכי  והן בצד המקצועי/מערכתי".
בנוסף שיבחה דינר את הצוות הלוגיסטי והטכני, שמהווה את הקשר הישיר לאנשי השטח, הצוותים החינוכיים, המקצועיים והמסורים כל כך למלאכת החינוך בבית הספר.


אִתי לוי: "אני מבקש להוקיר תודה לכל השותפים לעשייה החינוכית בין כותלי בית הספר. לכל אחד משקל משמעותי וזכות על הפרס. הסינרגיה בין כולם היא מכפיל כוח. תודה להנהלות בתי הספר על ההובלה בענווה ובמקצועית של חדרי המורים והתלמידים. תודה למורים הפועלים ביצירתיות ומתוך תחושת שליחות. תודה להורים על האמון ולנציגי הנהגת ההורים על שותפות אמת לקידום בית הספר בתחום הלימודי והערכי. תודה לרשת אורט על הובלת חדשנות פדגוגית והשקעה בתשתיות, תודה מיוחדת למועצה המקומית על התמיכה, ההשקעה והנכונות לסייע בכל דבר ועניין ועל יצירת רצף חינוכי יישובי בהנהגת מנהלי בתי הספר ביישוב ומנהלי יחידות הנוער. תודה על חיבור החינוך של הבוקר לחינוך הבלתי פורמלי, תודה לנציגי משרד החינוך ממחוז חיפה על ליווי מקצועי וענייני ותודה  לכל השותפים מהקהילות המשיקות לבית הספר: מתנ"ס, אורטוב, כפר תקווה, קהילת ההיטק באזור ועוד".

אלי זמיר, יו"ר וועד ההורים: "פרס החינוך הוא אות כבוד לעבודה הקשה שעושים צוות המורים, ההנהלה וההורים במשך כל ימות השנה על מנת להעניק לילדינו את החינוך המעולה והערכי שהם מקבלים בבית הספר. ועד ההורים מברך את צוות בית הספר, מהמנהל הכללי ועד אחרון המורים, שראויים להערכה שקיבלה תוקף רשמי עם קבלת הפרס.
אנחנו נמשיך לעבוד בהתנדבות בצוותא עם בית הספר על מנת לצייד את ילדינו בכישורים ובערכים שיובילו אותם בהמשך חייהם.
אנו גאים בכל העוסקים במלאכת חינוך ילדינו - הפרס הזה הוא דלק נוסף במנוע העשייה החינוכית הבלתי נגמרת בבית הספר אורט גרינברג קרית טבעון".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד