מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:11   19/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

כבוד: אורטבעון זכה במקום הראשון בפרס החינוך

29/08/2018
כבוד: אורטבעון זכה במקום הראשון בפרס החינוך (הגדל)

כבוד: "אורט גרינברג" זכה במקום הראשון בפרס החינוך של "אורט ישראל" לשנת הלימודים תשע"ח לבית הספר המצטיין ולמנהלו
"ההצטיינות הלימודית של תלמידים מלווה בפעילות חברתית – ערכית ענפה ומרשימה... ומעידים בצורה מוחשית ביותר שאורט ע"ש גרינברג ניצח את ה"טוב מאד" והינו מצוין"

 

בטקס מכובד שנערך השבוע באוניברסיטת תל אביב במעמד מנכ"ל אורט צבי פלג,  קיבל אִתי לוי, מנהל בית ספר "אורט גרינברג" בקרית טבעון, את המקום הראשון בפרס החינוך של "אורט ישראל" לשנת הלימודים תשע"ח לבית ספר מצטיין ולמנהלו.
פרסי חינוך מוענקים על ידי רשת אורט ישראל מדי שנה. פרסי החינוך מהווים אמצעי להנעת העובדים ומוסדות אורט למיצוי היכולות והמאמצים בחתירה למצוינות, הן ברמת תפקוד הארגון והן ברמת תפקוד העובד. הפרסים נותנים ביטוי להערכה ולהוקרה של רשת אורט לעובדיה הנבחרים.
המועמדות לפרס הייתה מבין 237 בתי ספר מרשת אורט.
בתעודה נכתב: "...אורט ע"ש גרינברג בקרית טבעון, בהובלתו של המנהל אִתי לוי, בדרכו הצנועה והיסודית, תוך שהוא רותם מורים, הורים, בוגרי בית הספר, תורמים ועוד, הוביל את בית הספר להישגים יוצאי דופן באיכותם במגוון תחומי פעילות של בית הספר. ההצטיינות הלימודית של תלמידים מלווה בפעילות חברתית – ערכית ענפה ומרשימה... ומעידים בצורה מוחשית ביותר שאורט ע"ש גרינברג ניצח את ה"טוב מאד" והינו מצוין".
אִתי לוי: "עבורי אורט הוא בית ומקור לגאווה. אני מבקש לומר תודה לאנשים שבזכותם אני כאן. תודה והערכה מעומק הלב לכל אחד ואחת מהם בנפרד ולכולם יחד".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד