מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:25   23/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

חונכים דירת הכשרה לכיתה התקשורתית

5/07/2018
חונכים דירת הכשרה לכיתה התקשורתית (הגדל)

טקס חנוכת דירת הכשרה לכיתה התקשורתית באורט גרינברג
אִתי לוי, מנהל בית הספר: "אני מאחל לתלמידים ולצוות החינוכי שהדירה תסייע בידם לחזק את תחושת המסוגלות ולרכוש מיומנויות הנדרשות בחיי היום יום"

 

השבוע נערך טקס מכובד לחנוכת דירת הכשרה לתלמידי הכיתה התקשורתית בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון.
דירת ההכשרה הושכרה על ידי בית הספר בסיוע ועד ההורים ועמותת "מעומק הלב" ובמטרה לספק מרחב למידה מעשי עבור התלמידים. בדירת ההכשרה  יוכלו התלמידים לרכוש מיומנויות נדרשות על מנת  לנהל חיים עצמאיים.
בטקס שנערך השתתפו נציגי המחלקה לחינוך במועצה המקומית, צוות ההנהלה וההדרכה מהמתי"א (מרכז תמיכה יישובי אזורי), נציגי ההורים, הנהלת בית הספר וצוות המורים, וכמובן  התלמידים.
בנוסף,  מנשה אלטהויז מהמועצה הדתית תרם מזוזה וקלף, וקבע אותה  בפתח הדירה.
במסגרת האירוע התלמידים סיפרו על התהליך שעברו ודיברו על הציפיות להמשך, והצוות החינוכי סיפר בקצרה על התכנית המיועדת להמשך העבודה בדירה.
אִתי לוי, מנהל בית הספר: "הפרויקט יצא לדרך לאחר מאמצים גדולים, ואנו מתרגשים מאוד! אני מבקש להודות לכל מי שסייע להוציא לפועל את החלום: יו"ר הנהגת ההורים, אלי זמיר, שנרתם לפרויקט בכל כוחו, מצא דרך להתגבר על כל קושי וסייע בגיוס המשאבים. לעמותת "מעומק הלב", ללירונה רפאלי, לרשת אורט ולמועצה המקומית על התמיכה והליווי המקצועי. אני מאחל לתלמידים ולצוות החינוכי שהדירה תסייע בידם לחזק את תחושת המסוגלות, ולרכוש מיומנויות הנדרשות בחיי היום יום".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד