מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:57   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

שניידרמן מאורט זכה במקום 1 בתחרות "עפים על זה"

14/06/2018
שניידרמן מאורט זכה במקום 1 בתחרות "עפים על זה" (הגדל)

עידו שניידרמן מאורט הוא הזוכה במקום 1 בקטגוריית מקצוענים בתחרות צילום ציפורים - "עפים על זה"

מנהלת חטיבת הביניים טל רייס: "עידו בעל כשרון רב בתחום הצילום והאמנות ומזה מספר שנים מתמודד בתחרות המחוזית. כבוד הוא לנו ללוות אותו ברגעי הזכייה"

עידו שניידרמן מכיתה ח2 בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון זכה בשבוע שעבר במקום הראשון בקטגוריית מקצוענים בתחרות צילום ציפורים - "עפים על זה" של מחוז חיפה. הזכייה היתה במסגרת כנס שנתי מחוזי של חקר ציפורי  הבר במכון הביולוגי בחיפה.
המיזם "עפים על זה" מתקיים זו השנה השלישית במחוז ובמסגרתו התלמידים מצלמים ציפורים בסביבתן הטבעית. התחרות נועדה לעידוד שמירת טבע, מגוון ביולוגי ואחריות לשמירה על סביבה פתוחה.
מעבר לצילום הציפור על התלמיד לזהותה, לאפיין אותה ולבדוק את מעמדה בארץ ובעולם. כמו כן, על התלמיד לתאר בקצרה את התהליך שעבר בביצוע הפרויקט ולעצב כרזה מתאימה.
במהלך חודש מאי ובמסגרת שיעור מדעים בבית הספר, ערכו התלמידים בחירות לכרזה המועדפת - זו שתזכה לייצג את בית הספר בתחרות המחוזית. באורט כאמור בחרו  בתמונה של עידו שניידרמן – דיה שחורה. ד"ר נורית הוכברג המורה למדעים ליוותה והנחתה את עידו בתהליך שהביא בסופו של דבר את  הזכייה במקום הראשון.

מנהלת חטיבת הביניים טל רייס: "אנו גאים מאד בתהליך החקר המרתק שעידו שניידרמן עבר בהנחייתה של ד"ר נורית הוכברג, תהליך אשר חשף תלמידים נוספים לעולם הצפרות ולחשיבות השמירה על הטבע. עידו בעל כשרון רב בתחום הצילום והאמנות ומזה מספר שנים מתמודד בתחרות המחוזית. כבוד הוא לנו ללוות אותו ברגעי הזכייה".
מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "אורט גרינברג משכיל להעצים את הכישורים האישיים של התלמידים, תוך הקפדה על תהליך למידה משמעותי בדרך למימוש ערך המצוינות האישי והקבוצתי. מגוון התחומים הוא רחב ומזמן לתלמידים ולמורים קרקע פורייה לחקר, התנסות והצלחה. גאווה וכבוד לבית הספר ולקרית טבעון".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד