מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:54   1/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט זכה בתואר בית ספר המצטיין של הרשת

6/06/2018
אורט זכה בתואר בית ספר המצטיין של הרשת (הגדל)

כבוד! אורט גרינברג זכה בתואר "בית ספר המצטיין של הרשת לשנת תשע"ח"

אִתי לוי מנהל בית הספר: "אנו מאד שמחים, גאים ונרגשים על הבחירה. הצלחה היא תולדה של שיתוף פעולה ומחויבות של  גורמים רבים; צוות מורים, צוות עובדים, צוות הנהלה התמיכה הנהדרת של ההורים, המועצה ורשת אורט"

 

בית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון זכה השבוע בתואר המכובד "בית ספר המצטיין של רשת אורט לשנת תשע"ח" במסגרת פרס חינוך למוסד מצטיין ולמנהלו.
פרסי חינוך מוענקים על ידי רשת אורט ישראל מדי שנה. פרסי החינוך מהווים אמצעי להנעת העובדים ומוסדות אורט למיצוי היכולות והמאמצים בחתירה למצוינות, הן ברמת תפקוד הארגון והן ברמת תפקוד העובד. הפרסים נותנים ביטוי להערכה ולהוקרה של רשת אורט לעובדיה הנבחרים.
המועמדות לפרס הייתה מבין 237 בתי ספר מרשת אורט. מתוכם חמישה בתי ספר עלו לגמר: אורט מודיעין, אורט מוצקין, אורט טבריה, אורט מעלה אדומים ואורט טבעון ועל פי הקריטריונים הבאים: קידום החינוך הערכי-חברתי, קידום החינוך הטכנולוגי-מדעי, הישגים לימודיים והגברת כוח ההתמדה, אקלים חינוכי מיטבי ותרבות ארגונית, חזות אסתטית ותחזוקה והישג ייחודי.

בית הספר אורט גרינברג בקרית טבעון זכה כאמור בפרס חינוך לבית ספר מצטיין ומנהלו.

בתחום ההישגים הלימודיים, בית הספר הגיע למעל  97 אחוזי זכאות לתעודת בגרות וזכה  לאחוז גבוה, מעל הממוצע הארצי, בתעודת בגרות איכותית. אורט טבעון הינו הראשון מבתי הספר הציבוריים במחוז חיפה שהגיע להישגים אלו.  בית הספר קיבל מכתבי הוקרה מהמפמ"רים (מפקחי מקצוע) במקצועות רבים על ההישגים הגבוהים  בבחינות הבגרות.

הוועדה  התרשמה מאד מהאקלים החינוכי המיטבי בבית הספר, הושם דגש על העצמה אישית ופיתוח תחושת מסוגלות תוך כבוד לשונה.  בית הספר הציג פדגוגיה חדשנית רב תחומית המאפשרת שיתוף פעולה בין מגמות ומקצועות  ונמנה עם בתי ספר  פורצי דרך בתחום זה. בבית הספר הוקם מרכז ליצירה, יזמות וקיימות המאפשר שיתופי פעולה עם הקהילה, דבר המקדם את בית הספר בתחום הערכי והלימודי. כמו כן, אורט טבעון הציג שיתופי פעולה עם בתי ספר בארץ ומחו"ל, הפותחים לתלמידיו עולם חדש.

אִתי לוי מנהל בית הספר: "אנו מאד שמחים, גאים ונרגשים על הבחירה. הצלחה היא תולדה של שיתוף פעולה ומחויבות של  גורמים רבים; צוות מורים, צוות עובדים, צוות הנהלה התמיכה הנהדרת של ההורים, המועצה ורשת אורט. שיתוף פעולה בין כולם והיכולת לרתום את הקהילה ותעשיית ההייטק לפרויקטים ייחודיים רבים לבית הספר הם שהביאו להצלחה. לפנינו עוד אתגרים רבים. נמשיך להציב לעצמינו יעדים חדשים בתחום הלימודי והערכי,  לקידום בית הספר לפסגות חדשות, לטובת תלמידי בית הספר והקהילה. אני רוצה להודות לכל אחד מהשותפים באופן אישי על תרומתם להישג". 

מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "באורט גרינברג התקיימו תהליכים חינוכיים משמעותיים בשלוש השנים האחרונות בהנהגתו של אִתי לוי, שהצליח להלהיב ולסחוף אתו את ההנהגה והצוות האיכותי של בית הספר. בתמיכה של רשת אורט, משרד החינוך, הרשות המקומית, הורים וקהילה, הוטמעו מרכיבי מצוינות, יזמות וחדשנות בתחומים השונים- לימודי, חברתי וערכי. גאווה גדולה על הדרך - באמונה, בנחישות ובצניעות, כבוד לכולנו!".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד