מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:25   24/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט זכה בציון לשבח על הישגים בבגרות בסוציולוגיה

1/03/2018
מרכזת המגמה למדעי החברה - רונית גרינשטיין (הגדל)

גאווה מקומית: בית ספר אורט גרינברג זכה בציון לשבח על הישגי התלמידים בבגרות בסוציולוגיה בקיץ תשע"ז

 

בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון קיבלו בשבוע שעבר מכתב המשבח את מרכזת לימודי מדעי החברה בבית הספר - המורה לסוציולוגיה רונית גרינשטיין ואת הישגי התלמידים הלומדים במגמת הסוציולוגיה. על המכתב חתומות: דנה פרידמן, מפמ"ר (מפקח מרכז מקצוע) מדעי החברה, מנהלת המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים  ושרה ליאתים, מדריכת מחוז חיפה במזכירות הפדגוגית – המפקחת על הוראת מדעי החברה.
פרידמן וליאתים כתבו: "הממוצע הארצי של הישגי תלמידיכם גבוה באופן ניכר (ההדגשה במקור) מן הממוצע הארצי. ממוצע הבחינה הארצי היה 73.5 וממוצע הבחינה בבית ספריכם (ללא ציון שנתי) היה 87.52". עוד  ציינו השתיים: "אנו מעריכות את עבודת מורת המקצוע רונית גרינשטיין ומבקשות למסור לה את הוקרתנו וברכתנו".
מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "אורט טבעון מצליח להוביל את הצוות ואת התלמידים למחוזות הצטיינות בתחום הלימודי, החברתי והערכי. הצלחה זו היא עוד ציון דרך בהצלחות של בית הספר. צוות בית הספר הוא המשאב האנושי האיכותי שמוביל את תהליכי הלמידה המגוונים וסוחף את הילדים לממש את היכולות האישיות שלהם עם מוטיבציה גבוהה, הנעה והנאה. כבוד לילדים, למורה המובילה, לבית הספר ולקרית טבעון.".
מנהל בית ספר אורט גרינברג אִתי לוי: "בית הספר זכה לאחרונה למכתבי הערכה על הישגיי התלמידים במספר מקצועות בבחינות הבגרות, כאשר הציון בסוציולוגיה בולט במיוחד. הדבר מעיד על עבודה מקצועית ואיכותית של צוות המורים באורט ויישר כוח לכל המורים שמצליחים לשלב בצד ההישגים הגבוהים גם חינוך לערכים".
רונית גרינשטיין: "גאה בכם התלמידים במגמת מדעי החברה ובצוות המורים על ההישגים הגבוהים בסוציולוגיה. הלימודים בתחום מאפשרים לתלמידי המגמה להכיר את החברה בה אנו חיים ולהיות בה חלק משמעותי, תורם וערכי. כמו כן, תלמידי המגמה מפתחים כישורי חיים, מיומנויות  בינאישיות ומיומנויות  חברתיות".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד