מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:12   19/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט זכה בציון לשבח בתחום הוראת הביולוגיה ובגרויות

31/01/2018
בית ספר אורט- צילום תמונה ל. ענברי (הגדל)

בית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון זכה בציון לשבח בתחום הוראת הביולוגיה ובחינות הבגרות תשע"ז

מנהל בית ספר אורט גרינברג אִתי לוי: "ההישגים הגבוהים בביולוגיה הם חלק מתהליך כולל של שיפור מתמיד בהישגי בית הספר. יישר כוח לצוות הביולוגיה - המורה מיכל קומרצ'רו והלבורנטיות רחל חיים ונעמי אברהם"

בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון קיבלו בשבוע שעבר מכתב המשבח את המורה לביולוגיה מיכל קומרצ'רו ואת הישגי התלמידים הלומדים במגמת מדעים - בתחום הביולוגיה.   על המכתב חתומה ד"ר אירית שדה, מפמ"ר (מפקח מרכז מקצוע) ביולוגיה, מהמזכירות הפדגוגית, אגף א' מדעים במשרד החינוך.
ד"ר שדה כתבה: "הציון הממוצע של תלמידכם גבוה ביותר מעשר נקודות מהממוצע הארצי. מאחורי ההישגים המרשימים הללו עומדת המורה מיכל קומרצ'רו, בעבודתה המסורה, ועל כך מגיעה לה מלוא ההערכה, כמו גם על עבודתה המקצועית רבת השנים בהוראה, ועל השקעתה בריכוז המקצוע המשרישות בבית ספר מסורת של מצוינות על המספר הגדול יחסית של תלמידים הבוחרים במקצוע."
בסיום המכתב ציינה ד"ר שדה: "אני מברכת את מיכל על הצטרפותה לצוות ההדרכה בביולוגיה. במאור פנים ושפע ניסיון, מיכל מסייעת למורים בביולוגיה במחוז ואף מחוצה לו. יישר כוח".
בבית ספר אורט גרינברג, בשנת הלימודים תשע"ח לומדים 153 תלמידים במגמת הביולוגיה (הנתון מתייחס לתלמידים בשלוש שכבות גיל - י', י"א וי"ב).
מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "בית הספר אורט גרינברג מקפיד על פיתוח והטמעת מרכיב איכות ומצוינות בחיי היומיום בבית הספר, בכל התחומים – הלימודי, החברתי והערכי. יעד זה עומד לעינינו במרחבי החינוך השונים ביישוב, והדוגמא של ראש הפירמידה החינוכית שלנו בדמות התיכון והצוות החינוכי המצוין שבו, היא הדגם המייצג שאליו אנו מכוונים".
מנהל בית ספר אורט גרינברג אִתי לוי: "ההישגים הגבוהים בביולוגיה הם חלק מתהליך כולל של שיפור מתמיד בהישגי בית הספר. יישר כוח לצוות הביולוגיה - המורה מיכל קומרצ'רו והלבורנטיות רחל חיים ונעמי אברהם".
מיכל קומרצ'רו: "גאה מאד בתלמידי הביולוגיה על הישגיהם הגבוהים ושמחה שתלמידים רבים בוחרים ללמוד  את המקצוע שאני מאד אוהבת ומחוברת אליו.
ביולוגיה זהו תחום דעת נרחב המהווה נקודת מוצא להרבה תחומי עניין והוא תמיד אקטואלי לנו ולמתרחש סביבנו".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד