מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:08   27/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

פעילות עשירה ומגוונת בחטיבת הביניים אורטבעון

8/01/2018
פעילות עשירה ומגוונת בחטיבת הביניים אורטבעון (הגדל)

פעילות עשירה ומגוונת בחטיבת הביניים אורט גרינברג בקרית טבעון
מנהלת ביה"ס טל רייס: "אני גאה בפעילות הלימודית-ערכית המתקיימת בבית הספר. רק צוות נלהב יכול ליצור כל כך הרבה חדוות עשייה. אנו מעודדים את התלמידים לחשוב וליזום ולשמחתי תמיד יש מי שיעזור להם לנוע עם הרעיונות הנפלאים שלהם ולהפוך אותם למעשה"

בחטיבת הביניים אורט גרינברג בקרית טבעון נערכת במהלך שנת הלימודים פעילות עשירה ומגוונת והתלמידים נהנים מלמידה איכותית וחווייתית.
קבוצות מנהיגות – קבוצות ותיקות וחדשות בהם התלמידים מביאים לידי ביטוי את כישוריהם. קבוצות המנהיגות פועלות בתחומים שונים בביה"ס,  מול הקהילה, בהדרכת השכבות הצעירות, בתחום המדעים ובתחום החברתי ערכי כגון: מקדמי בריאות , צוות א"ש (אקלים שכבתי), צוות ספורטיבי, קבוצת עצמ"ה (עמיתים צעירים מובילי הדברות), צוות קס"ם (קישוט סביבה עם מעוף), נאמני ספריה, עמיתים, מש"צים, מועצת תלמידים, התייעלות אנרגטית, תאטרון עדות, נאמני ספריה, מועדון גלישה ועוד. את הקבוצות מובילים מורים מצוות ביה"ס מתוך תפיסה שפיתוח יכולות מנהיגות מפתחת את תחושת השייכות לביה"ס ולקהילה.
מקצועות בחירה במסגרת התל"ן - בתחומים כמו: דרמה, קולנוע, תקשורת בין אישית (אפשר גם אחרת), קרב מגע , חץ וקשת, אתלטיקה ואמנות ובמקצועות אלו התלמידים מביאים לידי ביטויי את כישוריהם השונים ומעשירים את עולמם.
מצוינות במתמטיקה ובאנגלית -  השנה נוצר שיתוף פעולה בין ביה"ס למכון דוידסון (שלוחה של מכון וייצמן) ותלמידים מובילים לומדים העשרה מתמטית בנוסף ללימודי המתמטיקה הרגילים.
לימודי ה- I-STEAM  - התלמידים רוכשים מיומנויות בתחום מחקר, שיווק, אפליקציות, תכנות, ארדואינו, עיצוב מוצר ועוד. כל זאת תוך עידוד עבודת צוות, שאילת שאלות ופיתוח סקרנות ומנהיגות. התלמידים נחשפו לצרכים השונים של הקהילה ולקראת תכנון פרויקט לטובת הקהילה.
סיורים וטיולים מחוץ לביה"ס - שכבת ט' יצאה השבוע לסיור בבית המשפט בחיפה ולמדה אזרחות הלכה למעשה, שכבת ח' חזרה לאחרונה מטיול שנתי באזור ירושלים ותלמידי שכבת ז' כבר הספיקו לצאת לימי שדה מגבשים ומהנים.
הפסקות פעילות במטרה להעלות את המודעות לנושאים חברתיים, ערכיים ופעילות מניעתית -
הפסקה פעילה וחווייתית נערכה בשבוע שעבר בנושא מניעת שתיית אלכוהול וחומרים ממכרים,  נציגי עצמ"ה הובילו את הפעילות בנושא מניעת אלימות נגד נשים, מועצת התלמידים ארגנה את יום המורה, נערכו הפסקות פעילות בתחום הספורט וטורנירים מתקיימים באופן שגרתי כל הזמן ועוד.

 


לדברי מנהלת בית הספר טל רייס בחטיבת הביניים קיימת תנועה מתמדת של חשיבה יצירתית הנובעת מתוך הצוות החינוכי ומעודדת את התלמידים לפעול, ליזום ולהוביל פרויקטים בביה"ס ובקהילה.  רייס: "אני גאה בפעילות הלימודית-ערכית המתקיימת בבית הספר. רק צוות נלהב יכול ליצור כל כך הרבה חדוות עשייה. אנו מעודדים את התלמידים לחשוב וליזום ולשמחתי תמיד יש מי שיעזור להם לנוע עם הרעיונות הנפלאים שלהם ולהפוך אותם למעשה"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד