מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:27   30/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

פתיחת תערוכת מגמת הגרפיקה

29/05/2017
פתיחת תערוכת מגמת  הגרפיקה (הגדל)

 

ערב פתיחה חגיגי לתערוכת סוף השנה של תלמידי מגמת אמנות ועיצוב באורט גרינברג
מנהל בית ספר אורט אִתי לוי: "צוות המורים המקצועי והמחויב מצליח בכל פעם מחדש להפתיע ביכולת שלו להביא את התלמידים לרמה גבוהה. יישר כוח!" 

טקס מרגש וחגיגי נערך במוצאי שבת  לתלמידי מגמת אמנות ועיצוב בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון.  האירוע התקיים ברחבת הכניסה של בנין האמנויות  והשתתפו בו: מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר,  מנהל בית הספר אִתי לוי, מרכז המגמה יורם צונג, צוות ההוראה, מורים, תלמידים, הורים, בני משפחה, בוגרי המגמה משנים קודמות ואורחים.
במסגרת האירוע נפתחה תערוכה בה הוצגו פרויקטי הגמר של תלמידי י"ב בתחום הציור, העיצוב והגרפיקה הממוחשבת. כמו כן הוצגו בתערוכה עבודות תלמידי שכבות יוד וי"א שנוצרו במהלך השנה.

 

במהלך הטקס אמרה נציגת הבוגרים: "השנה האחרונה במגמה, הייתה השנה הכי משמעותית שכל אחת מאתנו חוותה. נכון, היא לא הייתה שנה קלה והיא כללה בתוכה המון תסכול, עייפות, שעות נוספות, קושי למצוא את הנושא המושלם לפרויקט וליצור את העבודות הכי נכונות שירכיבו אותו. אבל השנה הזאת גם נתנה לנו המון- היא לקחה אותנו עד קצה גבול היכולת, גרמה לכל אחת מאתנו להתחבר למקום שלה ולהקים שלוש תערוכות שנבנו במו ידינו, השכיחו את העצבים והקושי והותירו אותנו עם תחושת סיפוק וגאווה עצומה... ובחלק של התודות, תודה ענקית למורים המדהימים שליוו אותנו במהלך השנים במגמה. יורם צונג, רויטל לסיק, חנה קלוס ומיכאל בן שלום. תודה על שהפכתם את המגמה לבית שני עבורנו, על שהקדשתם לנו כל כך הרבה מזמנכם, תודה על  הכל. כל אחד ואחד מכם הוא בן אדם מדהים ולמדנו מכם המון, לא רק בתחום המקצועי 

יורם צונג הודה למורים, להורים  והדגיש : "ואחרונים חביבים,  תודה לתלמידי היקרים בשכבות הגיל השונות על מי שאתם - יוצרים אמתיים. על העשייה והייחוד של כל אחד ואחת מכם, אשר נותנים לנו את הכוח להמשיך. אנו גאים בכם!
לתלמידות י"ב הנפלאות, הוצאתם לנו את הנשמה. החסרנו יותר מפעימה אחת ועוד מספר שנים בגיל, עד שזכינו לראות את הפרויקטים המדהימים אותם יצרתן. מקווים שלמרות העבודה הקשה, הדילמות האינסופיות והשארת חלק מהעבודה לדקה ה-100.  את הדקה ה- 90 עברתן כבר מזמן, נהנתן מהעשייה וקיבלתן סיפוק מהתוצרים. תהא דרככן צלחה. אל תשכחו: "לחלל הריק ישנה חשיבות לא פחותה מהאלמנטים המונחים בו". 

אִתי לוי: "למגמת האמנות והעיצוב יש מקום של כבוד בתוך בית הספר. תלמידי המגמה מצטרפים לשורה מכובדת של בוגרים שמפארים את עולם האמנות והתרבות בישראל ומחוצה לה. צוות המורים המקצועי והמחויב מצליח בכל פעם מחדש להפתיע ביכולת שלו להביא את התלמידים לרמה גבוהה ואני שמח לבשר שלקראת שנת הלימודים הקרובה אנו מקימים חדר לאמנות העיצוב שישפר את סביבת הלמידה של תלמידי המגמה. יישר כוח!" 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד