מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:57   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

תלמידי אורט הופכים לאזרחים רשמיים

23/05/2017
תלמידי אורט הופכים לאזרחים רשמיים (הגדל)

תלמידי שכבת יוד מאורט הופכים לאזרחים רשמיים של מדינת ישראל בבית הנשיא  

בשבוע שעבר, מספר ימים לאחר חגיגות העצמאות למדינת ישראל, עלו לירושלים תלמידי שכבת יוד מבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון, לטקס קבלת תעודות הזהות. יש לציין כי האירוע התקיים בשילוב תלמידי שכבת יוד מבית הספר השכן -  אורט בוסמת טבעון.  

את התלמידים בבית הנשיא בירך מר דוד סרנגה, יועצו המדיני של הנשיא ואיחל להם להמשיך בתהליך החשוב של היכרות והתקרבות הדדית. מנהלי בית הספר – אתי לוי ואיברהים סעדי הביעו תקווה להמשך המפגשים והדגישו את חשיבות הפתיחות והקבלה. 

הטקס בבית הנשיא היה המפגש החמישי של התלמידים במהלך שנת הלימודים הנוכחית והיווה את שיאה של התוכנית לקידום שכנות טובה. קדם לנסיעה ניסוח אמנה משותפת וחזון לחיים משותפים ושכנות טובה על ידי נציגות של תלמידים וצוות חינוכי משני בתי הספר. עם קבלת תעודת הזהות חתמו כל התלמידים על האמנה. 

בסופו של היום החוויתי, המתינו ההורים בכיתות והפתיעו את התלמידים. במפגשים הכיתתיים הציגו ההורים חפצים משפחתיים המשמעותיים עבורם כחלק מזהותם הישראלית. המפגש היה מהנה ומרגש ביותר. 

אִתי לוי, מנהל בית הספר: "זו ההזדמנות להודות לבית הנשיא על שפתח את שעריו ואפשר את הטקס ובכך להפוך אותו למשמעותי ומרגש. אני מקווה שכל אחד מהתלמידים חש גאווה גדולה לקבל את התעודה ויהיה נכון לפעול ולתרום למען שיפור החיים שלנו במדינה. חשוב לציין שהמפגש המרגש עם ההורים בסיום היום בבית הספר, שבמהלכו ההורים שיתפו במהות האזרחות עבורם היווה נדבך חשוב בחיזוק הקשר המשפחתי והזהות עם הקהילה והמדינה".  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד