מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:20   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

מסורת: ערב יזמות טכנולוגית 2017

8/05/2017
מסורת: ערב יזמות טכנולוגית 2017 (הגדל)

מסורת: נערך ערב יזמות טכנולוגית 2017

השנה בחרו השופטים את פרויקט הקרסולית הריאקטיבית של התלמידים יונתן גוטמן וגיא ארז למקום הראשון בתחום הטכנולוגי, בתחום העיצוב בחרו השופטים במוצר אותו הפיקה התלמידה שי כהן לפרויקט MFValve - מערכת ניטור למסתם לב מכני

ערב היזמות  הטכנולוגית המסורתית לשנת הלימודים תשע"ז נערך בשבוע שעבר בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון. מטרת המפגש היתה להציג את תוצרי הפעילות המשותפת של תלמידי הטכנולוגיה (במגמה מדעית הנדסית) והאמנות (במגמת עיצוב ואמנות) בבית הספר. השנה הוצגו שבעה פרויקטים חדשים וכבכל שנה גם הם ברמת הפקה גבוהה.  
בין הפרויקטים: מערכות מתחום הביו-רפואה, מתחום רפואת הספורט ומתחום ה- Homeland .Security כל אחד מהפרויקטים הוצג באמצעות אב-טיפוס ובאמצעות: סמליל (לוגו), כרזה, עלון וחומר שיווקי אחר. ערב היזמות מתקיים השנה לאחר שהפרויקטים השתתפו בשתי תחרויות ארציות לפרויקטים טכנולוגיים והתוצאות יוצאות מן הכלל - ציונים לשבח והתברגות לשלושת המקומות הראשונים בשתי התחרויות. בקרוב, שלושה פרויקטים ייצאו לייצג את ישראל בתחרויות וכנסים שונים בחו"ל. במהלך הערב לאחר שהתלמידים הציגו את עבודתם, הציג אסף צ'רטקוף, מייסד ומוביל הסדנה הקהילתית לקיימות את פירות היוזמות שיצאו השנה מהסדנה: ספריות גן נוספות (בשלבי סיום), ריהוט ומשחקים לחדר הכיתה התקשורתית ועוד. אורן למדן, מרכז המגמה המדעית הנדסית ביקש להודות לצוות המורחב של המורים: חנה קלוס, איתמר פייגנבאום, אסף צ'רטקוף ומיכה דויד המסייעים בהתנדבות. בנוסף הדגיש את חשיבותם המכרעת של שיתופי הפעולה עם חברת ביוסנס (שנמשך כבר 4 שנים), עם ד"ר זיו בקרמן ממחלקת ניתוחי לב מבית החולים רמב"ם ועם ניסים כהן וריי בלנגה מחברת NCC-Tech שבטירת הכרמל.
חן פורת, ראש צוות השופטים שכלל גם את מיכל ויגאל ינקו, ציין שהבחירה השנה היתה קשה מתמיד ושניכר שבית הספר שיפר את יכולות ההפקה של הפרויקטים. לאחר התלבטות קשה בחרו השופטים את פרויקט הקרסולית הריאקטיבית של התלמידים יונתן גוטמן וגיא ארז למקום הראשון בתחום הטכנולוגי ובתחום העיצוב את החומר שהפיקה התלמידה שי כהן לפרויקט MFValve - מערכת ניטור למסתם לב מכני.
אִתי לוי: "הזכייה בפרסים לאורך השנים במגמה המדעית הנדסית ובמגמת העיצוב, יש בה כדי להעיד על איכות העבודה של המורים והכל נעשה מתוך מחשבה עתידנית לתת לתלמידים את הכלים להתמודד עם עולם המחר ולהפוך את הלמידה לחשובה ומשמעותית".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד