מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:37   17/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

בית פתוח בחטיבת הביניים אורט גרינברג

28/03/2017
בית פתוח בחטיבת הביניים אורט גרינברג (הגדל)

בית פתוח בחטיבת הביניים אורט גרינברג

טל רייס מנהלת חטיבת הביניים: "בית פתוח הינו הזדמנות נפלאה לצוות החטיבה להציג את העשייה האיכותית הנעשית בביה"ס לאורך השנה. היה נפלא לראות את ההתגייסות של כל צוות ביה"ס"

חטיבת הביניים אורט גרינברג פתחה חגיגית את שעריה בסוף השבוע האחרון לאירוח 160 תלמידים ותלמידות מבתי הספר היסודיים בקריה. המקום היה מקושט והמארחים קיבלו את פני הבאים במוזיקה , שירה  ובאווירה נעימה . התלמידים הגיעו עם הוריהם והצוותים החינוכיים של בתי הספר, כולם מלאי התרגשות לקראת עלייתם לחטיבה.
"בית פתוח" הוא יום שיא בחטיבת הביניים בו צוות בית הספר גאה להציג את העבודה החינוכית, להראות דוגמאות משעורים, לפתח חשיבה יצירתית בקרב התלמידים, להכיר את מנהיגויות התלמידים ולפגוש את לימודי ההעשרה הקיימים בבית הספר.
בכל כיתת לימוד נפגשו התלמידים עם  מורים ותלמידים בוגרים אשר העבירו "טעימה" משיעור זה או אחר. צוות מתמטיקה הציג את הקשר בין נגינה למתמטיקה על מנת לפתח התמדה ותרגול המביאים להצלחה. צוות אנגלית אתגר את התלמידים בשאלות טריוויה בנושאים שונים באנגלית והתלמידים הציגו את סיפור כיפה אדומה בגרסה היתולית,  כמו כן הוצגו פרויקטים של תלמידים. צוות ערבית חשף את התלמידים לקסם השפה הערבית , צוות מדעים הציג ניסויים וסיקרן את התלמידים בנושא "לב העניין"  ואורח חיים בריא. מנהיגויות התלמידים הציגו את מועצת תלמידים, את מנהיגות עצמ"ה (עמיתים צעירים מובילי הדברות), את קבוצת קס"ם (קישוט סביבה עם מעוף), את קבוצת העמיתים הפועלים למניעת התנהגויות סיכון, את "מועדון גלישה" ו"תאטרון עדות" – שתי מנהיגויות של תלמידים הפועלות עם האוכלוסייה הוותיקה בקהילה, צוות ספורטיבי ארגן פעילות ספורט ונאמני ספריה ארחו בספריה והסבירו על פעילותם. המש"צים העבירו פעילות של"ח על הדגם של ארץ ישראל, ניידת סקרנות ומצוינות שיתפה בעשייה הייחודית וגם נציגי ISTEAM  ורובוטיקה הנחו וסיפרו על הייחוד בפעילותם. בהפסקה הפעילה נהנו האורחים ממופע שירה מקפיץ של להקת בית הספר, ממופע ריקוד של להקת הבנות, ממשחקי חוץ ופעילות "חץ וקשת" ומדוכני מכירה שבהם מכרו קפה ועוגה לאורחים.
טל רייס מנהלת חטיבת הביניים: "בית פתוח הינו הזדמנות נפלאה לצוות החטיבה להציג את העשייה האיכותית הנעשית בביה"ס לאורך השנה. היה נפלא לראות את ההתגייסות של כל צוות ביה"ס. כולם נרתמו ופעלו על מנת לקלוט את תלמידנו החדשים והוריהם באופן החם והמחבק ביותר. אנו מודים למנהלות בתי הספר היסודיים: טלי, אורלי וסתווית , לאלי זיו ולמנהלת מחלקת החינוך גילה דינר על השותפות והליווי ביום הזה ולאורך השנה כולה. מצפים ומקווים להמשך עשייה פורייה עם המשפחות החדשות שיקלטו בשנה"ל הבאה בבית המשותף שלנו"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד