מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:13   23/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט: הופעות הגמר במגמת אמנויות

14/03/2017
אורט: הופעות הגמר במגמת אמנויות (הגדל)
הצלחה למופע הגמר של מגמת אמנויות הבמה באורט גרינברג קרית טבעון

4 קטעי משחק מתוך ההצגות: גן ריקי, משחקים בחצר האחורית, דודה של מנש והגיסות. המופעים הם למעשה מבחן הבגרות של השחקנים - תלמידים

אולם המגמה למשחק בבניין האמנויות שבתיכון אורט גרינברג קרית טבעון היה מלא השבוע בהורים, תלמידים, חברים ושאר שוחרי האמנות, שהגיעו להצגת הגמר של השחקנים – תלמידי כיתה י"ב, הלומדים במגמה לאומנויות הבמה.
המופע הינו למעשה מבחן הבגרות של השחקנים - תלמידים והם התחלקו לארבע קבוצות, כשכל קבוצה העלתה קטע משחק אחר: גן ריקי - איתי לוי, שחר בן חיים, שני לוונט, מאי אסולין, עדי גרינשפן, גילי דרוקמן ותמר ליכטינגר. משחקים בחצר האחורית - מרוה בר-יעקב, הדר יצחקי, יובל האס וגילעד אבן. הדודה של מנש - אסף שור, נגה פרידל, נועם סופר, מירן נגלר, תום סוסטיאל, עדי נבון, געש סהר. הגיסות - שקד ביז׳יו, יובל ביטון, הדר ברוך, עדן פרצובסקי, קארין קרדני ואביב שוסטר.
רכזת המגמה רווית היימס: "היה זה תענוג גדול לצפות בהתפתחותם של התלמידים במהלך שלוש השנים במגמה. בשבועות האחרונים השקיעו מאמצים רבים שהיו מלווים ברגעים לא פשוטים אך גם באהבה, גיבוש והומור. הפקות הגמר מהוות את השיא והיו מוצלחות ביותר. תודה גדולה לדפנה נגלר, המורה למשחק, על ההשקעה הרבה, הליווי הצמוד, המסור והסבלני לאורך כל הדרך."
מנהל בית הספר אִתי לוי: "יישר כוח לתלמידים ולמורים על הרמה הגבוהה של ההפקות. התלמידים הצטרפו לקבוצה מפוארת של בוגרי אמנויות הבמה לדורותיהם של אורט קרית טבעון".
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד