מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:41   27/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

"בית פתוח" בתיכון אורט גרינברג

5/03/2017
"בית פתוח" בתיכון אורט גרינברג (הגדל)

"בית פתוח" – חשיפה למגוון אפשרויות הלימוד בתיכון אורט גרינברג קרית טבעון 
 והשנה הגיעו לאירוע גם עשרות תלמידים הלומדים בכיתה ט'  ברמת ישי וביישובי הסביבה
 

שערי בית ספר התיכון אורט גרינברג, נפתחו בסוף השבוע האחרון לאירוח תלמידים ותלמידות העולים בשנת הלימודים הבאה לכיתה י' ולהוריהם.  את פני הבאים קיבלו במוזיקה ובמיצג משעשע תלמידי כיתה י' ממגמת אמנויות הבמה.  

"בית פתוח" הוא אירוע שיא לקראת הרישום לחטיבה העליונה ומטרתו לחשוף בפני תלמידי כיתות ט' את אפשרויות הבחירה בבית ספר התיכון.  התלמידים מתרגשים מאד לקראת המעבר ויש להם שאלות , ציפיות ולעיתים גם חששות.  והשנה, למתעניינים  המקומיים הצטרפו עשרות תלמידים הלומדים בכיתה ט'  ברמת ישי וביישובי הסביבה, שבאו לשמוע על אפשרויות הלימוד בבית הספר. 

הצוותים החינוכיים בתיכון, בעבודה משותפת, איכותית ונעימה הציגו לתלמידים ולהוריהם  את החטיבה העליונה במיטבה והצליחו להפיג במעט את "ענן" אי הוודאות הכרוך במעבר. גם השנה התקיים האירוע המרכזי בבניין האמנויות - המרכז ליצירה יזמות וקיימות, כאשר רכזי המקצוע והמורים המקצועיים התגייסו להצגת המגמות והמקצועות המוגברים, והתלמידים משכבות י', י"א וי"ב סייעו להצלחת הפעילות. בנוסף, הוקמו שלושה דוכנים שבהם הוצגו פעילויות ייחודיות של בית הספר: פרויקטים באנגלית, אסופת "בסר" ופעילותה הערכית של שכבת י"ב לאורך השנה. לאחר הסבבים במגמות התקיים מפגש עם הנהלת בית הספר, להורים שבקשו הבהרות ועדכונים.  

אִתי לוי, מנהל בית הספר: "הבית הפתוח היווה הזדמנות מצוינת לחשוף לקהל הרחב את העשייה החינוכית בבית הספר, על כל גווניה. בית הספר מתאפיין בחדשנות פדגוגית מוטת עתיד, ביוזמות טכנולוגיות רב תחומיות ובעידוד יוזמות ערכיות קהילתיות בדגש על קיימות ואיכות חיים. רשת אורט והרשות המקומית, מעודדים ותומכים ביוזמות ואני תקווה כי כבר בשנת הלימודים הקרובה יוכלו התלמידים ליהנות מההשקעה הכספית הגדולה של הרשת והרשות בבית הספר". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד