מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:29   26/4/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

גלריית האמנים: תערוכה - הדס רוזנברג ניר / טרמינל באר-שבע

00:00

גלריית האמנים: פתיחה תערוכה חדשה - הדס רוזנברג ניר / טרמינל באר-שבע

11:00

זכרון עובר לנוער

00:00

זוגיות, רומנטיקה ומיניות מהסרטים

10:00

המזרח התיכון בעין הסערה:

מדינות ותרבויות במאבקי שליטה19:30

הרצאה- מדינות ותרבויות במאבקי שליטה

סוריה ולבנון- הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו19:30

סרט: רופא הכפר | IRREPLACEABLE

20:30

מקום שני לנבחרת הרובטויקה באורט

31/01/2017
מקום שני לנבחרת הרובטויקה באורט (הגדל)

נבחרת הרובוטיקה של חטיבת הביניים אורט קרית טבעון זכתה במקום השני באסטרטגיה וחדשנות בתחרות הרובוטיקה האיזורית מטעם ארגון פירסט 

העתיד כבר כאן: נבחרת הרובוטיקה של חטיבת הביניים  אורט גרינברג בקרית טבעון  זכתה בשבוע שעבר במקום השני באסטרטגיה וחדשנות  בתחרות הרובוטיקה האיזורית מטעם ארגון פירסט העולמי. 

כמדי שנה, משתתפת בתחרות קבוצת תלמידים הלומדים רובוטיקה  בחטיבה, התלמידים שהשתתפו נבחרו מקבוצות הרובוטיקה השונות הפועלות בשכבת ט' בבית הספר ובמסגרת פעילות העשרה בחטיבת הביניים. 

התלמידים עבדו במרץ רב, במשך כארבעה חודשים, על בניית הרובוט  האוטונומי שיבצע ביעילות ובמהירות   את המשימות שנקבעו על לוח המשימה. בחלק השני של התחרות ביצעו התלמידים עבודת חקר בנושא קשר אדם חיה. התלמידים ניסו לפתור את הקושי הנוצר מכניסה של חזירי בר לגינות נוי, קושי המתעורר במיוחד  ביישובים הגובלים ביער כדוגמת קרית טבעון. במסגרת הפרויקט התלמידים פיתחו רעיון  להרחקת החזירים בעזרת שימוש בצואת אריות, שכן ריח צואת האריה מפחיד את החזירים וגורם להם להתרחק מהמקום, פתרון יצירתי שאינו מסכן את החזיר ו\או את בני האדם. שיתוף הפעולה בין תלמידי הקבוצה הניב תוצאות נאות שתרמו לחברי הקבוצה גאווה רבה! 

התלמידים, התמודדו עם אתגרים מעשיים, ולמדו לעבוד יחד כקבוצה.  הם שמחו על ההזדמנות להתמודד עם אתגרים, כישלונות והצלחות, תארו את החוויה כמעצימה ומעל הכול כמהנה מאוד. 

מנהלת חטיבת הביניים טל רייס: "אני גאה בנבחרת הרובוטיקה של ביה"ס שהפגינה חריצות, עבודת צוות,  חדשנות, יוזמה והתלהבות לאורך כל הדרך. בזכות האמונה והליווי של תהל וייס מנהלת תפוח הפייס ודודי מארושי שהוביל את הקבוצה אין זה פלא שאנו מגיעים להישגים כה מכובדים". 

צילום: באדיבות אורט קרית טבעון 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד