מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:06   27/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

מקום שני לנבחרת הרובטויקה באורט

31/01/2017
מקום שני לנבחרת הרובטויקה באורט (הגדל)

נבחרת הרובוטיקה של חטיבת הביניים אורט קרית טבעון זכתה במקום השני באסטרטגיה וחדשנות בתחרות הרובוטיקה האיזורית מטעם ארגון פירסט 

העתיד כבר כאן: נבחרת הרובוטיקה של חטיבת הביניים  אורט גרינברג בקרית טבעון  זכתה בשבוע שעבר במקום השני באסטרטגיה וחדשנות  בתחרות הרובוטיקה האיזורית מטעם ארגון פירסט העולמי. 

כמדי שנה, משתתפת בתחרות קבוצת תלמידים הלומדים רובוטיקה  בחטיבה, התלמידים שהשתתפו נבחרו מקבוצות הרובוטיקה השונות הפועלות בשכבת ט' בבית הספר ובמסגרת פעילות העשרה בחטיבת הביניים. 

התלמידים עבדו במרץ רב, במשך כארבעה חודשים, על בניית הרובוט  האוטונומי שיבצע ביעילות ובמהירות   את המשימות שנקבעו על לוח המשימה. בחלק השני של התחרות ביצעו התלמידים עבודת חקר בנושא קשר אדם חיה. התלמידים ניסו לפתור את הקושי הנוצר מכניסה של חזירי בר לגינות נוי, קושי המתעורר במיוחד  ביישובים הגובלים ביער כדוגמת קרית טבעון. במסגרת הפרויקט התלמידים פיתחו רעיון  להרחקת החזירים בעזרת שימוש בצואת אריות, שכן ריח צואת האריה מפחיד את החזירים וגורם להם להתרחק מהמקום, פתרון יצירתי שאינו מסכן את החזיר ו\או את בני האדם. שיתוף הפעולה בין תלמידי הקבוצה הניב תוצאות נאות שתרמו לחברי הקבוצה גאווה רבה! 

התלמידים, התמודדו עם אתגרים מעשיים, ולמדו לעבוד יחד כקבוצה.  הם שמחו על ההזדמנות להתמודד עם אתגרים, כישלונות והצלחות, תארו את החוויה כמעצימה ומעל הכול כמהנה מאוד. 

מנהלת חטיבת הביניים טל רייס: "אני גאה בנבחרת הרובוטיקה של ביה"ס שהפגינה חריצות, עבודת צוות,  חדשנות, יוזמה והתלהבות לאורך כל הדרך. בזכות האמונה והליווי של תהל וייס מנהלת תפוח הפייס ודודי מארושי שהוביל את הקבוצה אין זה פלא שאנו מגיעים להישגים כה מכובדים". 

צילום: באדיבות אורט קרית טבעון 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד