מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:16   26/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

פעילות משותפת לתלמידי טבעון ולתלמידי בסמת

23/01/2017
פעילות משותפת לתלמידי טבעון ולתלמידי בסמת (הגדל)

פעילות חווייתית משותפת לתלמידי אורט בקרית טבעון ולתלמידי בסמת טבעון -  "טעימה" ממגוון מגמות הלימוד  


פעילות משותפת וחווייתית בנושא מגמות הלימוד בבית הספר, נערכה השבוע לתלמידי שכבת י' בבית ספר אורט גרינברג ולתלמידי אותה שכבה בבסמת טבעון. 
במפגש, השני שנערך השנה, השתתפו למעלה ממאה תלמידים שחולקו בין 5 תחנות שונות. בכל אחת מהן חוו התלמידים טעימה קלה ממגמת לימוד כאשר כל תלמיד השתתף בשתי תחנות.
במגמת עיצוב ואמנות: המורים חנה קלוס ויורם צונג הנחו את התלמידים ליצור על בסיס קו מתאר של אחד התלמידים. העבודה חייבה שימוש במגוון חומרים, צבעים, חוטי צמר, הדבקות ועוד. התוצרים המשותפים נתלו על הקיר והעבירו מסר צבעוני ומרשים של שיתוף.
במגמת תיאטרון: התלמידים התנסו במגוון פעילויות של דינמיקה קבוצתית בהנחיית רווית היימס, באמצעות מסכות אנונימיות, ריקודי דבקה ואינטראקציות מגבשות.
במגמת ספורט: התלמידים הוזמנו על ידי המורה הילה קרן לפעילות ספורטיבית ודינמית בליווי מוסיקלי.
במגמה מדעית הנדסית: רכז המגמה אורן למדן הסביר על התנהגות האור ובהמשך התלמידים התנסו בבניית "קאמרה אובסקורה" (מכשיר הפועל בדומה למצלמה)
בסדנה הקהילתית לקיימות.
במגמת ניו מדיה: המורים אילן לוז ולילך שובל הנחו את  התלמידים כיצד עליהם לקלוט את "הרגע" בצילום, כמו גם  את הפריים הנכון שיספק את האינפורמציה ה"נכונה" שמאפיינת את הסיטואציה.
בסיום יום פעילות מהנה אותו הובילה רכזת שכבת כיתות י' מיכל ווין, התכנסו כל התלמידים ברחבת בניין האמנויות, ובניצוחה של מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר, פצחו כולם בריקודי עם ששולבו בריקודי דבקה. המפגש היה מצוין והותיר את כל המשתתפים מרוצים ומצפים למפגש הבא, שמתוכנן להיות בטבע. 

מנהל בית הספר אִתי לוי: "לאחרונה, היה לנו הכבוד, לאיברהים סעדי, מנהל אורט בסמת טבעון ולי, להציג את התוכנית המשותפת שלנו בפני פורום מנהלי "בתי ספר תאומים" המעודד שיח בין בתי ספר ממגזרים שונים.
קיבלנו בכנס חיזוק משמעותי לדרך המשותפת שלנו. התכנית שנכתבה על ידי שני צוותי המורים יש בה חשיבה מעמיקה, על הערכים, תכנים ויעדים."  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד