מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:09   29/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

הקרנת הסדרה "למי קראת זקן"- פרק 3

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 202018:00

הצלחה גדולה לערב ספרות שלישי באורט

15/12/2016
הצלחה גדולה לערב ספרות שלישי  באורט (הגדל)

הצלחה גדולה לערב ספרות שלישי  של תלמידי שכבת י"ב באורט גרינברג קרית טבעון

חגיגה של צליל וצבע מלווה בהרצאות אקדמיות ובהתמודדות עם דילמות מוסריות. מנהל בית הספר: "צוות בית הספר מתאפיין בפדגוגיה שמעודדת תלמידים לחשיבה יצירתית"

בערבו של יום חמישי שעבר הפכה הקומה העליונה וכיתות שכבת י"ב בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון לבמת חזיון יוצאת מגדר הרגיל: קולות שבר של אנטיגונה המובלת אל מותה התגלגלו מתחת למרפסת של יוליה בוורונה מלווים בצהלות הסוסים של המלך ליר המאוכזב עד לשיגעון מבנותיו ובפינה אחרת עמד המלט, נסיך דנמרק, שקוע בשרעפיו, לא מסוגל עדיין להחליט אם להיות או לא להיות.
ערב הספרות השלישי של תלמידי השכבה עסק השנה בדרמה. תלמידים קראו מחזה לפי בחירתם מתוך הארבעה שבתכנית הלימודים, הגישו רפרטים בהם גילו בקיאות בעלילת המחזה והציעו דרך יצירתית לעסוק ברעיון המרכזי שבו וברלבנטיות שלו לחיינו.
האירוע היה חגיגה של צליל וצבע מלווה בהרצאות אקדמיות ובהתמודדות עם דילמות מוסריות כמו לדוגמה: "המלט" -  נסיך דנמרק הוצג באמצעות הסמלת הדמויות ע"י חיות שונות, אהבתם של רומיאו ויוליה הוקבלה למורכבות קשר רומנטי בין יהודייה לערבי, המלך ליר זכה לסרט שמשוחק, מבוים ומצולם בטבעון של ימינו ועוד. התלמידים נהנו ושיתפו פעולה עם חבריהם במהלך ההפעלות ובמתן משוב בסיום.
תודה ליפה על הארגון, ההפקה והבימוי של ערב הדרמה, תודה לאִתי לוי שעבר בין הכיתות והתרגש איתנו, תודה למחנכות שעזרו בארגון, תודה לצוות הספרות, תודה לתלמידים שמוכיחים שוב ושוב, שהם יצירתיים וחושבים, ומוכנים לכל הרפתקה.

אִתי לוי, מנהל בית הספר: "צוות בית הספר מתאפיין בפדגוגיה שמעודדת תלמידים לחשיבה יצירתית. העובדה שתלמידי השכבה מכל המגמות כולל המדעיות והטכנולוגיות מגיעים בשעות הערב ונהנים בחברותא לצפות בתצוגת תלמידי הספרותית, נותנים משוב והערכה לעבודות היצירתיות, יש בה להעיד על למידה איכותנית ומשמעותית שבוודאי תשאיר חותם בליבם של התלמידים לעוד שנים רבות!"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד