מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:00   16/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

סיור ושיח גלריה בשתי התערוכות של דליה מאירי

11:00

הסרט- אֵיפֹה לִילַבֶּס יַלְדַּת הַקִּרְקָס וּמָה קָרָה בהונולולו?

סרטה של דבורית שרגל11:30

סרט: פיגומים

19:00

סרט: אמת מטרידה יותר AN INCONVENIENT SEQUEL: TRUTH TO POWER

21:00

נציגי האיחוד האירופי וארה"ב באורט

11/12/2016
ביקור נציגי האיחוד האירופי ונציגים מארה"ב (הגדל)

ביקור נציגי האיחוד האירופי ונציגים מארה"ב באורט גרינברג בקרית טבעון

בית הספר נבחר על ידי רשת אורט להציג את תכנית: ISTEAM – חדשנות, מדע, הנדסה, טכנולוגיה, אמנות ומתמטיקה – הלכה למעשה תוך שימת דגש על איכות צוות ההוראה ועל התוכנית הפדגוגית החדשה שנכתבה על ידי המורים בשיתוף צוות המחקר והפיתוח של אורט ישראל

הכנס הבינלאומי הראשון מסוגו ISTEAM- Start-up Education  , שיזמה רשת אורט, התקיים בשבוע שעבר במרכז הקונגרסים הבינלאומי בבנייני האומה. הכנס שאירח מעל 900 איש מהארץ ומהעולם כלל דיונים מעמיקים בחדשנות הפדגוגית אותה מובילה הרשת תחת הכותרת ISTEAM – חדשנות, מדע, הנדסה, טכנולוגיה, אמנות ומתמטיקה.
כיבדו את הכנס בנוכחותם שר החינוך נפתלי בנט, שר המדע ח"כ אופיר אקוניס, שגריר ארה"ב בישראל דן שפירו, שגריר האיחוד האירופאי לישראל, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, חמי פרס מייסד "פיטנגו", נשיא מכון וויצמן פרופסור דניאל זייפמן ועוד רבים אחרים מהארץ ומהעולם.
ביום האחרון לוועידה, הגיעה לבי"ס אורט טבעון משלחת מכובדת שמנתה כ – 40 אורחים, רובם מחו"ל וביניהם נציגים מהאיחוד האירופי – בולגריה, רומניה, תורכיה, נציג הסוכנות היהודית, חברי דירקטוריון אורט ישראל וארה"ב.
בית הספר נבחר על ידי הנהלת אורט להציג את התכנית הלכה למעשה תוך שימת דגש על איכות צוות ההוראה ועל התכנית הפדגוגית החדשה שנכתבה על ידי המורים בשיתוף צוות המחקר והפיתוח של אורט ישראל.
המפגש התקיים במרכז ליצירה, יזמות וקיימות באורט גרינברג ובמהלכו פגשו האורחים את אִתי לוי מנהל בית הספר, שסיפר על בית הספר, על היישוב ועל הרעיון של הקמת המרכז. לאחר ארוחת הצהריים פגשו האורחים את אסף צ'רטקוף ואורן למדן שהציגו לאורחים את הפדגוגיה החדשה ללימוד רב תחומי בתיכון ואת מרחבי העבודה הייחודיים של בית הספר (הסדנה לקיימות וחדר החשיבה היצירתית).
אבי נתן ותהל וייס יצחקי, מנהלת תפוח הפיס, הציגו לאורחים את תכנית ISTEAM , שמתבצעת בחטיבת הבינים. האורחים גילו התעניינות רבה ואף בחנו אפשרויות לשיתוף פעולה.
אִתי לוי: "מטרת הביקור הייתה ללמוד ולבחון כיצד ניתן ליישם את התכנית בארצותיהם של האורחים והם הביעו את התרשמותם העמוקה מהמרכז ומהחדשנות הבית ספרית".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד