מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:22   22/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

כבוד! פרס המורה היזם אורן למדן

21/09/2016
פרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י  למורה היזם - אורן (הגדל)

כבוד! פרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י  למורה היזם - אורן למדן מאורט גרינברג

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "כבוד וגאווה לכולנו על ההכרה הרשמית בכישוריו המגוונים של  אורן - מורה מוכשר שהחינוך זורם בדמו"

המורה אורן למדן מבית הספר התיכון אורט גרינברג בקרית טבעון  קיבל בשבוע שעבר את פרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י היוקרתי  -  פרס "המורה היזם" , בטקס חגיגי  ומכובד שנערך בתל אביב. באירוע השתתפו: מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר, מנהלת האזור היוצאת של אורט ד"ר לאה קליינמן, מנהל בי"ס אורט גרינברג קרית טבעון אִתי לוי ובני משפחתו של אורן.
אורן למדן מרכז את המגמה המדעית הנדסית ומורה לאלקטרוניקה וביו-רפואה בבית ספר אורט גרינברג . את הפרס על שם שמואל וסימה לטיצ'בסקי  ז"ל  העניקו יו"ר הקרן ליאון רקנאטי, פרופ' יעקב קופ וכן ח"כ אלי אלאלוף.  שר החינוך נפתלי בנט, שנבצר ממנו להגיע,  שלח לזוכים ברכה מוקלטת.
הפרס הוענק לאורן, מבין מורים רבים שהיו מועמדים לקבלת  הפרס ועל: "קידום פרויקטים טכנולוגיים כמרכז ליצירתיות רב תחומית, לשיפור איכות הלמידה והישגי התלמידים בבית ספר אורט גרינברג קרית טבעון".
הפרס מוענק כל שנה למורים אשר יזמו ופיתחו היבטים ייחודיים בעבודתם ועזרו לקדם את ההישגים הלימודיים והחינוכיים של תלמידיהם.
גילה דינר: "כבוד וגאווה לכולנו על ההכרה הרשמית בכישוריו המגוונים של  אורן - מורה מוכשר שהחינוך זורם בדמו. אורן צנוע ויצירתי שלא מפסיק לייזום, לחנך ולטפס במעלה הסולם והוא משלנו".
אִתי לוי: "הפרס של אורן וההצלחה שלו הם ביטוי להערכה ולשינוי שחלו באורט קרית טבעון – ביה"ס אשר בתוכו מרכז ליצירה, יזמות וקיימות. אורן מוביל את המרכז יחד עם צוות המורים במטרה להקנות לתלמידים את המיומנויות הנדרשות לקראת המחר. רשת אורט רואה במרכז מודל חדשני ולכן צוות המחקר והפיתוח ברשותו של יואל רוטשילד, יושב בימים אלה על מנת לסייע בכתיבת הפדגוגיה החדשה ממנה ייהנו כלל התלמידים, הן בתיכון והן בחטיבה. יישר כוח".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד