מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:02   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

ביקור משה"ח במרכז היצירה באורט

18/08/2016
ביקור משה"ח  במרכז היצירה באורט (הגדל)
ביקור צמרת משרד החינוך  במרכז היצירה, יזמות וקיימות באורט גרינברג
גילה דינר: "שמחנו על ההזדמנות לחשוף את העשייה החינוכית הייחודית באורט גרינברג בפני החבורה המכובדת של משרד החינוך, בראשותה של המנכ"לית ומנהלת המחוז"


צמרת משרד החינוך יצאה ליום גיבוש באזור הצפון ובדרך עצרו לביקור "שלא מן המניין" באורט גרינברג - במרכז היצירה, יזמות וקיימות. קבוצת האורחים  זכתה לאירוח מכובד בבית הספר ואת פניהם קיבלו אורן למדן, רכז המגמה המדעית הנדסית  בתיכון ואסף צ'רטקוף, המוביל את הסדנא הקהילתית לקיימות.
מיכל כהן, מנכ"לית משרד החינוך ורחל מתוקי, מנהלת מחוז חיפה, התפעלו מהסבריו של אורן על המרכז ומתיאור הדיאלוג החינוכי הבין תחומי המתקיים במקום על ידי התלמידים במגמות השונות ועם הציבור הרחב. האורחים אהבו את החזון, את עומק העשייה ואת המרכיב החוויתי המוביל את הפעילות במרכז. המנכ"לית הדגישה את הערך המוסף של החיבור שנוצר בין ביה"ס לקהילה ושיבחה את הרוח היצירתית והחדשנות.
מנהל בי"ס אורט אִתי לוי: "במהלך הביקור ניתנה הזדמנות לצוות בית הספר להציג את המרכז ליצירה, יזמות וקיימות ואת הפדגוגיה החדשנית הרעננה והרלוונטית למציאות המשתנה. פדגוגיה המעודדת יצירה, מעניקה כישורים ללמידה עצמית ועבודת צוות ומפתחת חשיבה ביקורתית ויזמית. צוות בית הספר נתבקש לנסח נייר עמדה לגבי הפוטנציאל העתידי של המקום והמתודה.
רשת אורט החליטה להשקיע במרכז יצירה, יזמות וקיימות משאבים עם מועצת קרית טבעון, כדי לאפשר לתלמידי היישוב ולתלמידים מצטיינים מהסביבה, ללמוד במתודה שתיתן להם את כל הכלים והמיומנויות להתמודד עם העולם שמחכה להם.
מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "שמחנו על ההזדמנות לחשוף את העשייה החינוכית הייחודית באורט גרינברג בפני החבורה המכובדת של משרד החינוך, בראשותה של המנכ"לית ומנהלת המחוז. תודה לצוות ביה"ס שהתגייס, למרות כל האילוצים, לטובת אירוח מכובד ונעים, ששיקף את איכות העשייה בתנאים פשוטים, צנועים ומקצועיים".
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד