מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:11   29/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

פרס רקנאטי לאורן למדן מאורט גרינברג

16/08/2016
פרס רקנאטי לאורן למדן מאורט גרינברג (הגדל)
פרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י לאורן למדן מאורט גרינברג
גילה דינר: "אורן הוא דוגמא להגשמת עיקרי החזון החינוכי שלנו בקרית טבעון: העצמת ההון האנושי,  מורה-מנהיג, משתף פעולה ובעיקר - משמש דוגמא אישית בחריצותו, בידע האקדמי הרחב שלו ובאישיותו הצנועה


אורן למדן מבית הספר התיכון אורט גרינברג בקרית טבעון  זכה בפרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י היוקרתי והמכובד - למורה היזם. הפרס יוענק לאורן על פיתוח יוזמת "פרויקטים טכנולוגיים כמרכז ליצירתיות רב תחומית", בטקס רשמי שיערך בחודש ספטמבר.
פרס רקנאטי-קופ- צ'ייס-רש"י מוענק למורים אשר יזמו ופיתחו היבטים ייחודיים בעבודתם ועזרו לקדם את ההישגים הלימודיים והחינוכיים של תלמידיהם.
אורן למדן מרכז את המגמה המדעית הנדסית  ומורה לאלקטרוניקה וביורפואה במגמה. תלמידי המגמה המדעית הנדסית מבצעים פרויקט גמר במסגרת לימודיהם בבית הספר זה מספר שנים. במהלך העבודה מתמודדים התלמידים עם בעיות אמתיות, דבר המהווה מוקד ללימוד עצמי, העמקה, עבודת צוות ופיתוח יצירתיות ויזמות. כחלק מפיתוח היוזמה הורחב מעגל התלמידים השותפים בפרויקטים, הפרויקטים הפכו לרב-תחומיים והיזמות הטכנולוגית הפכה למנוע צמיחה בית ספרי.
במסגרת היוזמה משתפות פעולה קבוצות של תלמידים מהמגמה המדעית הנדסית עם קבוצות של תלמידים ממגמות טו"ב (טכנאי ובגרות) עיצוב ואומנות ומגמת תקשורת. בנוסף לפרס זה, אורן זכה בפרס המורה המצטיין של רשת אורט לשנת תשע״ו.
מנהלת מחלקת החינוך במועצה, גילה דינר: "אורן הוא דוגמא להגשמת עיקרי החזון החינוכי שלנו בקרית טבעון: העצמת ההון האנושי - מורה-מנהיג שחותר למצוינות ולחדשנות, מצליח לסחוף אחריו את התלמידים, מזמן ומעודד התנסות, חקר, יצירתיות ויזמות, משתף פעולה עם הצוות החינוכי בתחומי הדעת השונים, ובעיקר - משמש דוגמא אישית בחריצותו, בידע האקדמי הרחב שלו ובאישיותו הצנועה. הפרס האישי של אורן הוא יוקרתי ומכובד ובהחלט משקף את הנעשה במערכת החינוך שלנו - עבודה יסודית, מעמיקה ואיכותית."
מנהל בית ספר אורט השש שנתי אִתי לוי: "אורן יותר מראוי לכל מילות השבח וההלל, משום שהוא עושה את עבודתו במקצועיות, בצניעות ובמסירות רבה.
חשוב לציין כי בבית ספר הוקם לאחרונה מרכז ליצירה, יזמות וקיימות, שבו יש פדגוגיה חדשה ההופכת את הלמידה עבור התלמידים מסקרנת ורלוונטית. כמו כן בשנה"ל הקרובה , יוקם במרכז צוות פיתוח המורכב ממורים הבאים מתחומי לימוד שונים, ומטרתו לפתח את הפדגוגיה החדשה ולהפוך אותה לשפה בכלל בית הספר".
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד