מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:33   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

נפרדים מדורית סירבלה

23/06/2016
נפרדים מדורית סירבלה (הגדל)

נפרדים מדורית סירבלה - מנהלת חטיבת הביניים באורט גרינברג

סירבלה: "העבודה בבית הספר הלכה והשתבחה עם השנים, במיוחד עם הגדלת מעורבותם של חברי ועד הורי החטיבה"

דורית סירבלה, מנהלת חטיבת הביניים באורט גרינברג קרית טבעון מסיימת תשע שנות עשייה חינוכית כמנהלת החטיבה. ראש המועצה דוד אריאלי נפרד ממנה השבוע בלשכתו, בטקס חגיגי קצר בהשתתפות: מנכ"ל המועצה יאיר אודם, מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, יו"ר ועדת חינוך וסגן ראש המועצה עמית בלדרמן, מנהל בית ספר אורט אִתי לוי ודוברת המועצה עדנה פרידמן.
במסגרת המפגש אמר אריאלי כי סירבלה ניהלה את בית הספר תוך שהיא מקפידה לשמור על איזון בין צרכי התלמידים, קהילת ההורים, צוות המורים וטובת בית הספר. "לדורית זכויות רבות בקידום והעלאת קרנה של חטיבת הביניים בשנים האחרונות",  אמר אריאלי. "נוכחותה בתשע השנים בהן עמדה בראש החטיבה היתה משמעותית הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. היא עשתה רבות לקידומו של בית הספר כאשר היא רותמת לטובת העניין את ההורים ואת המורים. דורית עשתה עבודה נפלאה ופרויקטים רבים אותם יזמה הגיעו השנה לקו הגמר והוכיחו עשיה משמעותית. תודה רבה."
אִתי לוי ראה מראשית דרכו בדורית שותפה משמעותית ואמתית להובלה, בדבריו הודה על מנהיגות ומקצועיות בניהול והובלת מורים הורים ותלמידים להישגים לימודיים חברתיים וערכיים, דבר שבלט במבחני המיצ"ב וכמובן באקלים המיטבי בבית הספר.
גילה דינר: "דורית בדרכה המיוחדת הצליחה  לייצב ולעצב מנהיגות חינוכית בבית הספר, יצרה שיתופי פעולה חשובים עם הנהגת ההורים לטובת הילדים והיא משאירה לנו צוות מורים מגובש ואכפתי שהוא המפתח להצלחתה של החטיבה בשנים האחרונות".
סירבלה: "העבודה בבית הספר הלכה והשתבחה עם השנים, במיוחד עם הגדלת מעורבותם של חברי ועד הורי החטיבה, שתרמו רבות לשיפור האדיר שחל בחטיבה. ההורים הפכו מהר מאד לשגרירים שלנו בקהילה כולה – חוליה מקשרת ליצירת דיאלוג עם תושבי היישוב ונתינה כזו היא תמיד מבורכת ומחממת את הלב".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד