מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:16   30/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

בחטה"ב עושים "מה שטוב לטבעון"

29/05/2016
בחטה"ב עושים "מה שטוב לטבעון" (הגדל)

תלמידי חט"ב באורט גרינברג עושים "מה שטוב לטבעון"

חידוש ושיפור הכיכר בצומת "הבנים" הינו פרי יוזמה משותפת של הצוות החינוכי בבית הספר, ועד ההורים והמועצה המקומית
תלמידי שכבת ט' בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון התחילו השבוע מסורת של הטמעת תהליך "מה שטוב לטבעון". במסגרת הפרויקט, שהוא חלק מ"המחוייבות האישית" בקהילה של כל תלמידי השכבה, התלמידים יבנו ספסלים ממחוזרים מצמיגים ישנים, יכינו סקיצות לציורים על קירות ועמודים ברחבי הקריה, יצירו, יצבעו ובעיקר ישפרו.
הפרויקט הינו פרי יוזמה משותפת של הצוות החינוכי בבית הספר, ועד ההורים והמועצה המקומית כאשר "הסנונית הראשונה" היתה כאמור השבוע. את התוצאות המרשימות, שנעשו בהרבה אהבה,  ניתן לראות בצומת "הבנים". הכיכר המכונה צומת "חנניה", קיבלה צבע והרבה יופי.
לדברי רכזת שכבת ט' סיגל סמולניק התחושה היתה  של התרגשות מהעבודה המשותפת ומהאווירה של ה"ביחד", כמו כן ההנאה היתה מלאה הן מהעשייה והן מהתוצאות המקסימות בשטח ".
במחלקת החינוך במועצה, שהרעיון קסם לצוות, הכינו לתלמידים כובעים עליהם נרשם "מחזור מ"ה - אורט גרינברג - עושים מ"ה שטוב לטבעון".
סיגל סמולניק : "תודה לורד אמיר-מרושי על העזרה הגדולה בארגון ובתכנון. תודה ללילך דרמון מנהלת יחידת הנוער ותכנית 'עיר ללא אלימות' על התמיכה והדאגה לציוד ולכובעים, תודה לעובדי המועצה במחלקת האחזקה ולמנהלים אלי שרירא, אמוץ זרטל ואלי זיו שהגיעו לשטח כדי לפקח ולעזור. אין ספק שהיה זה יום בו למדו הילדים נתינה מהי".
 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד