מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:50   30/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט גרינברג שוב מצטיין

29/05/2016
צוות מורי המתמטיקה באורט (הגדל)

כבוד: אורט גרינברג בקרית טבעון בין עשרת בתי הספר בארץ עם השיעור הגבוה ביותר של ניגשים לבגרות  במתמטיקה - חמש יחידות ובהישגים גבוהים יותר מהממוצע הארצי

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "ההישג המכובד הוא פרי השקעה של צוותים חינוכיים מקצועיים, תומכים ומגויסים במערכת החינוך משלביה השונים"

השג מכובד: מפת המצוינות במתמטיקה, שפורסמה השבוע באתר ynet  הציגה את עשרת בתי הספר בארץ עם שיעור הנבחנים הגבוה ביותר ב-5 יח"ל ובהם אורט גרינברג בקרית טבעון.
מנהל בית הספר אתי לוי: "ראשית ראוי לציין שההישגים של בית הספר הם פרי עבודה רבת שנים שתחילתה בבתי הספר היסודיים בקרית טבעון, ממשיכה בחטיבת הביניים של אורט גרינברג וסופה בחטיבה העליונה, גם היא של אורט גרינברג. ההצלחה של המורים למתמטיקה נובעת קודם כל מאיכות המורים שבאו להוראה מדיסציפלינות שונות: מורים מנוסים ולצדם אנשי היי טק לשעבר ומורים צעירים חדורי מוטיבציה ואמונה. מאפיינת אותם עבודת צוות  מדהימה. הם משתפים,  נועצים האחד עם השני ומפתחים דרכי למידה והוראה ותרגול ייחודיים. ההצלחה של התלמידים מקורה גם בזכות ההורים שמודעים לחשיבות העניין.
רשת אורט, המועצה המקומית וועד ההורים המוסדי נותנים לנו  את המטריה והמשאבים הנדרשים ללמד בקבוצות קטנות. בבית הספר הוקם צוות חשיבה, יחד עם נציגי ועד ההורים,  לטפל גם בצד הרגשי ובעיקר לעודד בנות ללמוד חמש יחידות מתמטיקה.  אני מאמין שבשנים הקרובות המספרים של תלמידים שלומדים חמש יחידות מתמטיקה באורט גרינברג ילך ויגדל.
מעבר למספרים היפים של בית הספר יש פה תפיסה חינוכית שלימוד חמש יחידות מתמטיקה  יש בתוכה מפתחות לחיים: מפתח החשיבה, מפתח המסוגלות שיכול להפוך כל קושי בחיים לאתגר, מפתח לדימוי עצמי  ומפתח לעולם היצירה והיזמות".
רכזת המתמטיקה בחטיבה העליונה הלנה סוקאן מעבירה מסר לתלמידים: "במתמטיקה יש הרבה יופי, צריך לחפש אותו ולהפסיק לפחד מהמקצוע".
התלמיד זוכה להקשבה , יחס אישי , תמיכה ועזרה לצד שיעורים פרטניים על ידי צוות המורים וגמלאים מ"ידיד לחינוך", המתנדבים בבית ספרינו.
צוות המורים שוקד על פיתוח שיטות לימוד והערכה.  לאחרונה נפתח בחטיבת הביניים  מרחב למידה ותרגול - moodle  , כמו גם הערכה חלופית בעזרת שיעורי בית מקוונים, בהם התלמיד זוכה למשוב מידי.  בנוסף, לקראת מבחן מתקיים בית מדרש המאפשר למידה וחזרה על החומר בחברותא.

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "ההישג המכובד הוא פרי השקעה של צוותים חינוכיים מקצועיים, תומכים ומגויסים במערכת החינוך משלביה השונים. עבודה משותפת עם משרד החינוך ורשת אורט, מעורבות חיובית של הורים וכן הנהלה נחושה ורגישה בבית הספר.
הרשות המקומית תמשיך למנף את מערכת החינוך על מנת לאפשר לכל ילד לממש את היכולת האישית הטמונה בו, נמשיך לחתור למצוינות, ערכים ורגישות".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד