מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:22   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט" עם ציון 90 במיצ"ב 2015

14/04/2016
אורט" עם ציון 90 במיצ"ב 2015 (הגדל)

בתנופה: "אורט" גרינברג קיבל ציון מכובד - 90 במבחני המיצ"ב 2015

 

מבחני המיצ"ב התקיימו בחטיבת הביניים בשנת הלימודים תשע"ה בארבעה מקצועות: אנגלית, לשון, מתמטיקה ומדעים 

בית הספר השש שנתי אורט על שם גרינברג זכה לציון המרשים והמכובד – 90 במבחני המיצ"ב (מדדי יעילות וצמיחה בית ספרית). המידע מבוסס על נתונים אותם ריכזה ועיבדה "מדלן", והם פורסמו השבוע במפת החינוך של ישראל באתר YNET.
מבחני המיצ"ב התקיימו בחטיבת הביניים בשנת הלימודים תשע"ה בארבעה מקצועות: אנגלית, לשון, מתמטיקה ומדעים.
בהמשך לתוצאות המעולות אמרה מנהלת החטיבה דורית סירבלה: "אכן התוצאות מלמדות על עשייה פדגוגית מקצועית הכוללת הובלה ועבודת צוות, שיתוף פעולה ואמון של התלמידים במוריהם ועל כך גאוותי.
שיתופי  הפעולה בין ההורים, המורים וחברי ההנהלה קידמו יוזמות פוריות כמו פתיחת הספרייה והכנסה של אמצעים טכנולוגיים המשפרים ותורמים ללמידה איכותית.
הישגי המיצ"ב עולים בקנה אחד עם ההישגים החברתיים שהינם בעלי ערכיות מחנכת וכוללים תרומה לקהילה בחידוש צמתים, תחנות ואתרים שמאחוריהם סיפורים מעניינים.

דורית סירבלה הוסיפה כי חטיבת הביניים יכולה להתהדר גם בהישגים בתחום הספורט ובתחומי המדעים ובלהקת הזמר הייצוגית 'קולנוער' אורט טבעון.
"דור העתיד מקבל בחטיבת הביניים את הכלים לצמוח להיות נוער בוגר, אחראי ומצליח התורם למדינה" סיכמה.
מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר
: "הצוות החינוכי של בית הספר, בהובלתה הנחושה של מנהלת חטיבת הביניים, דורית סירבלה, מצליח לשלב את החינוך להישגיות ולמצוינות בתחום הלימודי, תוך ניסיון לתת מענה לשונות התלמידים ולגיוון בדרכי ההוראה, עם החינוך הערכי להתנדבות בקהילה, אחריות חברתית, קבלת השונה ואהבת העם והמדינה.
התפיסה החינוכית של קרית טבעון בהתאם ל"רוח הטבעונית" מיושמת על ידי צוות מסור, חושב, יצירתי ומחויב, שמצליח לראות את התלמיד כפרט וכחלק מהקבוצה, ביצירת הצטלבויות עם החינוך הבלתי פורמאלי ובשילוב שיתופי פעולה מושכלים עם קהילת ההורים בבית הספר".
 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד