מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:45   1/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

"תקווה ישראלית" בשיתוף התיכון בטבעון ובבסמת

31/03/2016
"תקווה ישראלית" בשיתוף התיכון בטבעון ובבסמת (הגדל)

"תקווה ישראלית" לשינוי פני החברה, בשיתוף תיכון אורט קרית טבעון ותיכון בסמת טבעון 

אִתי לו, מנהל אורט טבעון: "כשלשכנך טוב, אז גם לך טוב. חשוב להתקדם ולהדק את יחסי השכנות ואת שיתופי הפעולה"

 

ממשיכים בפרויקט "שכנים" גם בשנת הלימודים תשע"ו. פרויקט "שכנים", שהחל בשנה שעברה, הינו שיתוף פעולה ייחודי בין תיכון אורט קרית טבעון לבין התיכון בבסמת טבעון, ובמסגרתו התנסו בשבוע שעבר מורים ותלמידים בחילופי צוות ההוראה בין בתי הספר.

שלושה מורים מאורט קרית טבעון: דורון אהרוני המורה לאזרחות, ליה דור -יוסף המורה לאנגלית וענת קפסוטו המורה להיסטוריה, העבירו שיעורים בתיכון בסמת טבעון, ובמקביל שני מורים מתיכון בסמת טבעון: בילאל כאמל המורה למתמטיקה ומנאל גאלי המורה לאנגלית, העבירו שיעורים באורט קרית טבעוןבנושא הלימודים השוטף. כמו כן,מנהל תיכון בסמת טבעון איברהים סעדי, הרצה בפני קבוצת תלמידים מכיתה י"ב על עיקרי דת האסלאם ועל המשותף בין הדתות.  

אִתי לוי מנהל אורט קרית טבעון הדגיש את העובדה ש"כשלשכנך טוב, אז גם לך טוב " והוסיף כי "חשוב להתקדם ולהדק את יחסי השכנות ושיתופי הפעולה".

מנהל תיכון בסמת טבעון, איברהים סעדי אמר כי "המשוב שקבלנו מהמורים והתלמידים שלנו מחמם את הלב. אנחנו מגלים בכל מפגש מחדש, את החשיבות הרבה להמשך השותפות בינינו ומרגישים שאכן נצליח יחד לבנות הבנה ואימון בין שתי האוכלוסיות".

דורון אהרוני: "לכאורה מפגש רגיל עם תלמידים אבל עם ניחוח טיפה שונה, מעניין ובעיקר חשוב לקידום מרקם החיים המשותפים בישראל".

בילאל כאמל: "התנסות חסרת תקדים, מיוחדת במינה. נהניתי מאד. התלמידים היו שותפים פעילים בהסבר החומר (מתמטיקה 5 יח"ל) ופתירת בעיות מילוליות. אשמח למפגש נוסף".

ענת קפסוטו: "התלמידים התעניינו, הקשיבו ותרגמו את דברי לערבית. היה כייף ומקווה לחזור על החוויה."

חשוב לציין כי שני בתי הספר לוקחים חלק בפרויקט "תקווה ישראלית" של נשיא המדינה ראובן ריבלין וחולקים את החלום לשותפות טובה ופורה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד