מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:09   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

באורט מעודדים גיוס משמעותי לצה"ל

11/02/2016
באורט מעודדים גיוס משמעותי לצה"ל (הגדל)

באורט מעודדים גיוס משמעותי לצה"ל

יו"ר ועדת הנוער וחברת המועצה שחר דבי: "כולי תקווה שהשיחה שי' קיים עם תלמידי כיתות יא' השפיעה עליהם ועודדה אותם לשאוף ולהגיע ליחידות העילית של צה"ל, לתפקידי פיקוד וקצונה" 


י', בוגר אורט גרינברג בקרית טבעון שנת 2007, יוצא שייטת 13, הגיע השבוע לבית ספר להרצות בפני תלמידי שכבת י"א על שירות משמעותי ואיכותי בצה"ל.
 

י' סיפר על השירות בשייטת, על האתגרים עמם התמודד ועל החוויות אותם חווה, בסיום הוא ענה לשאלות התלמידים והדגיש: "אני רואה חשיבות גדולה בשיחה עם התלמידים על נתינה ושירות משמעותי בצבא". אמר, "החיים הם ריצת מרתון ולא ספרינטים קצרים. לכן חשוב לי להעביר לתלמידים את המסר, שניתן להתגבר על הקשיים שבדרך, אסור לוותר ואסור להיכנע. תמיד, תמיד יש להמשיך הלאה". 

והמסר העקיף, ולא פחות חשוב, היה למורים בבית הספר והוא: "אין מודדים אדם רק בציונים". 

יו"ר ועדת הנוער וחברת המועצה שחר דבי: י' ואני חברים טובים מכיתה ז' בחטיבת הביניים ועד היום. זכיתי שהוא נמנה בין חברי הטובים. הגענו השבוע לתיכון כיוון שאנו רואים חשיבות עליונה בשירות משמעותי בצה"ל וכולי תקווה שהשיחה שי' קיים עם תלמידי כיתות יא' השפיעה עליהם ועודדה אותם לשאוף ולהגיע ליחידות העילית של צה"ל, לתפקידי פיקוד וקצונה ולמקסם את יכולותיהם בצה"ל עם אמונה עצמית ואמביציה גבוהה. 

תודה לאִתי מנהל בית הספר ולאיריס זיו על העזרה ועל שימת הדגש והחשיבות על עתיד התלמידים בצה"ל. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד