מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:58   28/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

כבוד: אורן למדן מורה מצטיין ברשת אורט

7/02/2016
כבוד: אורן למדן מורה מצטיין ברשת אורט (הגדל)

כבוד: אורן למדן מאורט גרינברג מורה מצטיין ברשת  

מנהל התיכון אִתי לוי:  "במנהיגותו השקטה סוחף אורן אחריו את העומדים סביבו לעשייה וליצירה ומצליח לגייס משאבים כלכליים ואנושיים לתמיכה בתלמידים, במגמה ובבית הספר" 

אורן למדן, מרכז המגמה המדעית הנדסית בביה"ס אורט ע"ש גרינברג טבעון, זכה בפרס המורה המצטיין של רשת אורט לשנה"ל תשע"ה.
בארבע שנים בהם מלמד אורן באורט טבעון, הוא הספיק ללמד פיסיקה בחטיבת הביניים (שנה אחת) ובמגמה המדעית הנדסית  את המקצועות
אלקטרוניקה וביו-רפואה.
במסגרת התפקיד אורן מטפל בנושאים הכלליים של הלימוד במגמה כמו: סנכרון בין נושאי הלימוד השונים לצורך יצירת סינרגיה, פעילויות העשרה לתלמידים, גיוס ומיון תלמידים, קשר עם מגמות אחרות בבית הספר ועם מגמות מקבילות בבתי ספר אחרים, עם ההנהלה ועם הורי התלמידים, ניהול צרכים, רכישת ציוד ועוד.
מנהל בית הספר אִתי לוי  כתב במכתב ההמלצה על אורן:
"אורן הגיע להוראה מעולם ההיי-טק (אינטל) והתגלה כמורה מסור ומקצועי, המהווה מקור השראה למורים אחרים ומורה לחיים לתלמידים רבים. הוא הצמיח את המגמה והפך אותה למבוקשת ויוקרתית. הדבר בא לידי ביטוי בפרסים ארציים ובין לאומיים בהם זכו תלמידי המגמה בשנים האחרונות.
אורן יזם את הקמת המרכז ליצירה, יזמות וקיימות, ומוביל את פרויקט
ISTEAM
בבית הספר, הכולל חדשנות ושיתוף פעולה בין מגמות סביב פרויקטים. במנהיגותו השקטה סוחף אחריו את העומדים סביבו לעשייה וליצירה ומצליח לגייס משאבים כלכליים ואנושיים לתמיכה בתלמידים, במגמה ובבית הספר. בעזרתו נוצרו קשרים עם מפעלי היי-טק, בתי חולים ומכוני מחקר שמסייעם ומלווים את התלמידים.
בדרכו הפדגוגית מוביל אורן חדשנות ורעננות ומצליח לעורר את האנשים סביבו לאיכות ויצירתיות. אורן הוא דוגמא למורה שהגיע למקצוע מתוך שליחות, ועושה את עבודתו בצניעות ואיכות שאין לה אח ורע".
המגמה המדעית הנדסית בבית ספר אורט גרינברג טבעון מציעה לתלמידים להרחיב את לימודי המדעים שלהם גם לתחום ההנדסה. תלמידי המגמה לומדים אלקטרוניקה, ביו-רפואה ואלגוריתמיקה, ולאורך כל לימודיהם מתרגלים את הנושאים שנלמדו דרך פרויקטים. מטרתה של המגמה היא לחשוף את התלמידים לתחום ההנדסה כמקצוע רב תחומי, מגוון ויצירתי. לימודי המגמה נותנים קונטקסט ממשי ללימודי המדעים האחרים ופותחים פתח גם לתלמידים הריאליים בבית הספר לגלות יצירתיות. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד