מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:06   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

טקס מרגש של חנוכת הספרייה בחטיבה

30/12/2015
טקס מרגש של חנוכת הספרייה בחטיבה (הגדל)

טקס מרגש של חנוכת הספרייה בחטיבת הביניים אורט גרינברג 

מנהלת חטיבת הביניים הודתה בטקס לוועד ההורים על הובלת היוזמה, לאלי זמיר,  לאפרת טננבאום, יעל כץ, יו"ר הוועד היישובי ורד מאיר מרושי, אייל מימון, קמליה סגל ולכל מי שתרם למימוש החלום  


ביום חמישי שעבר בחטיבת הביניים אורט גרינברג התקיים טקס מרגש ומרשים לרגל פתיחת הספרייה החדשה כמרכז מידע חדשני. בית הספר לבש חג והאווירה היתה נעימה ומזמינה.
באירוע השתתפו סגן ראש המועצה ויו"ר ועדת חינוך עמית בלדרמן, מנהל התיכון אִתי לוי, מנהלת חטיבת הביניים דורית סירבלה, מנהלת מדור גני ילדים גילה דינר,  מנהלת
יחידת הנוער ותכנית עיר ללא אלימות לילך דרמון, חברי ועד ההורים בבית הספר, מורים, תלמידים, הורים ואורחים. 

את הטקס פתחה מנהלת החטיבה וציינה כי הפעלת הספרייה בחטיבה היא הגשמת חלום כמו כן, הספרייה במתכונתה תתרום ללמידה משמעותית מגוונת המותאמת לזמננו.  

סירבלה הודתה לוועד ההורים על הובלת היוזמה, לאלי זמיר שפעל במרץ חודשים רבים וגייס הורים נוספים שתרמו ממרצם ומכישוריהם לטובת העניין,  לאפרת טננבאום ויעל כץ, שעיצבו את החלל, ליו"ר הוועד היישובי ורד מאיר מרושי שקידמה יוזמות לגיוס משאבים, לאייל מימון שעבד ימים כלילות בעבודות נגרות בהתנדבות, לקמליה סגל ולכל מי שתרם למימוש החלום.  

בהמשך מנהל בית הספר אִתי לוי נשא דברים וציין את חשיבות הקריאה והחשיפה למקורות מידע וידע התורמים לחינוכם ולקידומם של התלמידים והספרנית סיגלית דמתי ברכה והדגישה את ההזדמנות שניתנה לה להיות חלק מיוזמה. 

החלק האומנותי היה מרשים במיוחד. להקת הזמר שהוקמה השנה בחטיבה על ידי המנהל המוזיקלי  רונן וויליאמס ריגשה והלהיבה את הנוכחים וכך גם קבוצת הרקדניות. מיכל זאבי וינטר שרה ממבחר שיריה וליווה אותה בקלידים עודד רומנו (שהוא גם היועץ המשפטי של המועצה). את הערב הנחתה הרכזת החברתית ורד וויסוצקי, שהפעילה גם את חברי מועצת התלמידים לטובת הפרויקט. אלי זמיר הציג את תהליך העבודה בליווי מצגת שעוררה עניין רב  ולאחר מכן ניתנו תעודות הערכה לכל העושים במלאכה. 

בסיום, נערך טקס מרגש של גזירת הסרט על ידי סגן ראש המועצה עמית בלדרמן ונערך סיור בספרייה המרוהטת ומאובזרת בטכנולוגיה חדשנית. 

גילה דינר: "זוהי בבואה להתרעננות, ל"אור בעיניים" וללהבה שהוצתה בתהליך של חבירה משותפת של הנהלה, הורים וקהילה,  כמו גם לחשיבה, תכנון ולגיוס משאבים אנושיים שכל עיקרם קידום חינוך ילדנו". 

דורית סירבלה: " פתיחת הספרייה, שמסמלת פריחה וצמיחה בחטיבת הביניים ,היא אחד מרגעי השיא, העשייה והגאווה שלנו". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד