מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:28   27/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

אורט גרינברג טבעון שוב בצמרת

7/09/2015
אורט גרינברג טבעון שוב בצמרת (הגדל)

אורט גרינברג קרית טבעון שוב בצמרת


מנהל בית הספר אִתי לוי : "אני שמח לציין כי המגמה החיובית נמשכת גם בשנת הלימודים תשע"וומספר התלמידים הלומדים 5 יחידות אנגלית ו-5 יחידות מתמטיקה בבית הספר ממשיך לצמוח"


לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ו נערך בשבוע שעבר כנס מנהלים של רשת בתי הספר "אורט".
במסגרת האירוע נחשף, בין השאר, כי בית ספר אורט גרינברג טבעון נמצא בצמרת הרשימה המציגה את מספר התלמידים הלומדים 5 יחידות מתמטיקה, פיסיקה ואנגלית. הישג שהוא הרבה מעל הממוצע הארצי.

בנוסף, במהלך האירוע הציגו עידו נברו, עידן כרמי וערן דגן, כולם בוגרי מגמת הנדסת תכנה בבית ספר, את הסטארט-אפ שיצרו לאחרונה – האפליקציה "לוקי" המשמשת למכירה וקניה של מכוניות יד-שנייה ומכוניות חדשות.

היזמים סיפרו על הדרך שהביאה אותם ליצירת הכלי וסיפרו על שיתוף הפעולה עם המורה להנדסת תכנה בתיכון בילה לבנה, עמה המשיכו לשמור על קשר גם לאחר שסיימו לימודיהם בתיכון. לבנה היתה זו שחיברה בן הצעירים עידו ועידן לבן ערן, אז תלמיד מוכשר בכיתה י"ב. התוצאה הסופית של החיבור הזה היא כאמור האפליקציה "לוקי".

 

מנהל בית הספר אִתי לוי : "אני שמח לציין כי המגמה החיובית נמשכת גם בשנת הלימודים תשע"ו ומספר התלמידים הלומדים 5 יחידות אנגלית ו-5 יחידות מתמטיקה בבית הספר ממשיך לצמוח כמו כן, נרשם גידול ניכר במספר תלמידי כיתה י' הלומדים במקצועות מדעיים ואו טכנולוגיים".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד