מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:12   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

הרצאה לתלמידי החטיבה בנושא "חסידי אומות העולם"

27/04/2015
הרצאה לתלמידי החטיבה בנושא "חסידי אומות העולם" (הגדל)

הרצאה בנושא "חסידי אומות העולם" הועברה לתלמידי כיתה ט בחטיבת הביניים אורט גרינברג 

 

זו השנה השנייה שמגיע ביום השואה, חבר מליאת מועצת קרית טבעון עו"ד עמית אפרתי, להרצות בפני תלמידי השכבה הבוגרת בחטיבת הביניים אורט גרינברג, על שואת יהדות  אירופה.  

עו"ד אפרתי הגיע בעניבה צהובה, על מנת להמחיש לתלמידים את אחד מסמלי הקלון של יהודי אירופה בתקופת השואה, הטלאי הצהוב, ואת משמעותו לאורך ההיסטוריה החל מהמאה השביעית לספירה ועד להיותו של הצבע הצהוב הרקע של "אות הגבורה". בהמשך הציג אפרתי בפני התלמידים סקירה על מוסד "יד ושם", הסביר על התואר "חסיד אומות העולם" והתנאים להענקת התואר ובסיום ההרצאה נערך דיון מעמיק וענייני בו הביעו התלמידים מגוון רחב של דעות בנושא, הם שוחחו על גבולות הסיכון, על ההקרבה ועל החסד. 

עמית אפרתי: "חשוב להביא בפני התלמידים, בשלב זה של חייהם, את סיפוריהם של ששת מיליוני היהודים שנרצחו בתקופת מלחמת העולם השנייה וחשוב גם לספר את הסיפור של אלו שהצילו יהודים בתקופה נוראה זו. זה המעט שאני יכול לעשות והייתי גאה בתלמידי כתה ט בבית הספר על העניין הרב שהביעו ועל ההשתתפות הערה במפגש." 

מנהלת החטיבה דורית סירבלה: "בשם התלמידים והצוות החינוכי אנו מבקשים להודות לעו"ד עמית אפרתי על הגעתו לבית הספר ושיתוף התלמידים בסיפור אישי, מרתק ומעניין. הרצאתו עוררה התרגשות רבה בקרב התלמידים והם אף המשיכו לדון בנושא הכאוב והמורכב, גם בשיעורי מחנך". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד