מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
00:58   29/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

הקרנת הסדרה "למי קראת זקן"- פרק 3

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 202018:00

אורט גרינברג עם 90% זכאים לבגרות

26/02/2015
אורט גרינברג עם 90% זכאים לבגרות (הגדל)

כבוד: אורט גרינברג עם 90% זכאים לבגרות 


מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם: "אני שמח וגאה בתוצאות המרשימות. השקענו מאמצים רבים בשילוב ובקידום התלמידים הן בתחום הערכי-תרבותי והן בתחום המצוינות ואנו מלאי הערכה והוקרה לכל מי שעסק במלאכת החינוך באורט גרינברג
" 

 

שיעור התלמידים הזכאים  לתעודת בגרות באורט גרינברג לשנת הלימודים תשע"ד הינו 90% - נתון מרשים בפני עצמו אשר מציין גם עליה משמעותית באחוז התלמידים הזכאים.

לבית ספר אורט גרינברג, הפותח בימים את ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ו, יש הרבה במה להתפאר. מעבר למגוון עשיר של מסלולי לימוד, בית הספר מציע למידה איכותית וצוות ניהולי וחינוכי משובח המעניק לתלמידים ערכים וחינוך ברמה הכי גבוהה בארץ. 

מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם: "אני שמח וגאה בתוצאות המרשימות. השקענו מאמצים רבים בשילוב ובקידום התלמידים הן בתחום הערכי-תרבותי והן בתחום המצוינות ואנו מלאי הערכה והוקרה לכל מי שעסק במלאכת החינוך באורט גרינברג. כל הכבוד לצוות החינוכי, לצוות המנהלתי, לתלמידים ולהורים הממשיכים לתת בנו את אמונם.  

כפי שאמרנו בעבר, השאיפה שלנו כרשות היא להתאים את החינוך לתלמיד ולא את התלמיד למערכת, לא ויתרנו על אף תלמיד ביישוב וכך נעשה גם בעתיד. תודה גדולה גם לוועדת החינוך של הרשות ולוועד ההורים שתורמים רבות לטובת הקידום וההצלחה של הילדים".  

מנהל השש שנתי אִתי לוי: "אני מלא הערכה על ההישגים המצוינים של התלמידים שלנו באורט גרינברג בשנת הלימודים תשע"ד. תודה גדולה להנהלת בית הספר, למורים ולצוות החינוכי על חלקם בהישג הנכבד. חשוב גם לציין, כי אחוז גבוה מבין התלמידים זכה לתעודת בגרות איכותית במיוחד, הן בתחום ההומני והן בתחום המדעי". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד