מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:52   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

בחטיבה נערך טקס מצטיינים מרגש

29/06/2014
בחטיבה נערך טקס מצטיינים מרגש (הגדל)

בחטיבת הביניים אורט גרינברג נערך טקס מצטיינים מרגש  

 

כמידי סוף שנה, בחטיבת הביניים אורט גרינברג, נערך טקס מרגש של חלוקת פרסי הצטיינות על שם  ראש המועצה הראשון של קרית טבעון אליעזר סגל ז"ל והמורה למדעים ד"ר אורה ברנדס ז"ל, אשר לימדה בבית הספר שנים רבות. 

האירוע נערך בהשתתפות מנהלי בית הספר, מורים, הורים,  בני משפחת סגל, בני משפחת ברנדס, חברים ואורחים אחרים.  

הטקס המסורתי נערך מידי שנה בבית הספר והוא מציין לשבח עשייה ראויה ומבורכת תוך הוקרת זכרם ופועלם של אליעזר סגל ז"ל וד"ר אורה ברנדס ז"ל.   

את מחלקת החינוך במועצה  ייצגה גילה דינר שאמרה בין השאר: "לכבוד הוא לי לייצג את הרשות המקומית ולהיות שותפה ברגעים מכוננים אלו שלכם באופן אישי ושל חטיבת הביניים אורט גרינברג. 

בטוחה בהצלחתכם בהמשך". 

השנה קיבלו תלמידים משכבת ז' ח' וט'  תעודות בגין הצטיינות בתחום הלימודי, הצטיינות בתחום החברתי, וכן התלמידים הפעילים במועצת התלמידים. בנוסף, חולקו תעודות למצטיינים  בפרויקט מדעים משכבות  ז' וח', למצטיינים בפרויקט רמון ובתחום אומנות הדיבייט. לראשונה קיבלו  תעודות הצטיינות גם תלמידים מפרויקט עמיתים וכן מצטיינים בתחום החינוך הגופני. לקראת סיום העניק מנהל בית הספר השש שנתי אבי שוורץ, מלגות מטעם אורט לתלמידות משכבת ט, על הצטיינות יתירה הן לימודית והן חברתית. 

הערב לווה בתכנית אמנותית עשירה, שכללה נגינה בכינור, שירה וריקוד. תודה לכול השותפים להצלחת האירוע, לאריה אב הבית, לאורן על ההגברה, לעינב פרנק על התפאורה לאבישי, עפרי, עדי ועמית על החלק האמנותי. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד