מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:14   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

יובל בראון מאורט זכה ב"אות רמון"

9/02/2014
יובל בראון מאורט קרית טבעון זכה ב"אות רמון&qu (הגדל)

יובל בראון מאורט גרינברג זכה ב"אות רמון" - האות לאיכות, למצוינות ולמנהיגות ע"ש אילן ואסף רמון  

וגם ב-24 בפברואר יובל בראון ועמית אטיה טסים למנהטן שבניו יורק, כחלק ממשלחת של המגמה המדעית הנדסית מטעם רשת אורט 

 

 

בסיום שלב הגמר בבחירת המקבלים את "האות ע"ש אילן ואסף רמון" לשנה"ל תשע"ד, נבחרו 24 תלמידים שעלו לגמר. יובל בראון, תלמיד י"ב בתיכון אורט גרינברג היה 1 מתוך 9 תלמידים  שבלטו במיוחד.  

קרן רמון בשיתוף משרד החינוך ומשרד המדע והטכנולוגיה בוחרים מדי שנה תשעה תלמידים שמצטיינים בלימודים ובולטים בהתנדבות, מנהיגות ובתרומה לקהילה תוך הובלת שינוי חברתי. 

תשעת ילדי "אות רמון" הנבחרים, מצטרפים לקהילת רמון הייחודית, השמה לה למטרה להוביל שינוי חיובי בחברה הישראלית ולייצר מנהיגות חברתית-ערכית שתהווה דוגמה ומופת. עידוד התלמידים לאיכות, מצוינות ולמנהיגות נעשה באמצעות מתן אות, שמלווה במלגה וגם על ידי תכנית דו שנתית המקנה כלים המעצימים את תכונות המנהיגות שלהם במסגרת פעילויות וסדנאות.  

מנהלת המחוז רחל מתוקי: "התלמידים הנבחרים בכל שנה, ילדי "אות רמון", זוכים להוקרה על איכות, מצוינות ומנהיגות, בדמותם של אילן ואסף רמון, שמהווים דוגמה אישית למנהיגות איכותית ולמצוינות – בעשייתם, בהישגיהם ובמיוחד באישיותם".  

ועוד בתיכון אורט גרינברג - ב-24 בפברואר יובל בראון ועמית אטיה טסים למנהטן שבניו יורק, כחלק ממשלחת של המגמה המדעית הנדסית מטעם רשת אורט. במסגרת המשלחת טסים שישה תלמידים מהמגמה המדעית הנדסית הארצית לשלושה ימים בניו יורק. הנהלת המגמה בחרה כמה בתי ספר כמועמדים למשלחת וכל בית ספר התבקש לשלוח כמות מסוימת של מועמדים. המועמדים נבחרו על סמך פרויקט הגמר במגמה (בהיקף של 5 יחידות לימוד), ומתוך כ-90 מועמדים ולאחר שני שלבי מיון נבחרו שישה תלמידים שיצאו למשלחת.  

המשלחת היא לשלושה ימים וכוללת: יום אחד שבמהלכו יציגו  התלמידים את הפרויקטים, יספרו על החיים במציאות הישראלית ויהיו נוכחים בארוחה מכובדת עם תורמיה האמריקאים של רשת אורט.   ביומיים הנותרים הצעירים יבלו  בניו יורק. את המשלחת מלווה מורה של המגמה המדעית הנדסית בערד והיא ממומנת על ידי רשת אורט. 

רכזת השכבה לילך שובל: "יובל  תלמיד בולט בעשייה חברתית כבר מכיתה יוד, הוא פועל למען הקהילה ולמען בית הספר.  עשייתו מתאפיינת ביוזמה, בנועם הליכות, ובחיוך. בד בבד עם תרומתו לחברה ולקהילה מצטיין יובל גם בהישגיו הלימודיים. אשרינו שזכינו באדם שכזה בבית ספרנו". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד