מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:04   23/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

משפרים את חזות הקריה

27/11/2013
משפרים את חזות קרית טבעון. צילום: יורם צונג (הגדל)

משפרים את חזות הקריה: ארונות סעף מקושטים  

תלמידי מגמת העיצוב והאמנות באורט גרינברג עיטרו הארונות ואת התוצאות המרשימות ניתן לראות ברחבי היישוב 

במהלך השבוע האחרון התייצבו תלמידי מגמת העיצוב והאמנות של בית ספר אורט טבעון לביצוע פרויקט ייחודי  ואסתטי בו נצבעו ארונות הסעף של חברת החשמל וחברת בזק ברחבי היישוב. הפרויקט הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין מרכז המגמה והמורה לעיצוב יורם צונג, תלמידי המגמה ומחלקת התפעול במועצה המקומית קרית טבעון.  

 

במועצת קרית טבעון  החליטו להפוך את ארונות התשתית האפורים הפזורים ברחבי הקריה למיצגים אומנותיים שמשתלבים בסביבה ובכך להפוך את הסביבה לנעימה, צבעונית ויפה יותר. במסגרת הפרויקט התגייסו תלמידי מגמת העיצוב והאמנות לעיטור הארונות וזאת בהתאם למודלים עליהם החליטה ועדה ייעודית שכללה צוות מהמועצה וצוות מבית הספר התיכון.
לדברי מנהל התפעול ברשות המקומית, ביצוע הפרויקט היה רק לאחר שנתקבלה הסכמתם של חברת החשמל וחברת בזק. "הרעיון היה לשפר את חזות הקריה ויחד עם זאת לתת ביטוי לכשרון הרב של תלמידי מגמת
העיצוב והאמנות באורט גרינברג. תודה לרכז המגמה יורם צונג ולתלמידי המגמה על שיתוף פעולה נפלא. התוצאות מרשימות ואנחנו רואים במיזם הזה תחילתה של דרך חדשה." 

צונג: "תלמידי המגמה שילבו את היכולות היצירתיות שלהם והעשייה החינוכית עם תרומה לקהילה והעלאת איכות החיים בסביבה בה אנחנו חיים. זוהי אחת מפעולות השיא שנערכות במגמה לאורך כל השנה". את העבודות המרשימות ניתן לראות במרכז טבעון - כיכר בין גוריון, בקרית עמל - בצומת הראשי (צומת "חנניה") וכן בתחילת רחוב רבין פינת קק"ל.  

 

 

 

צילום: יורם צונג 

 

 
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד