מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:58   24/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

טקס חנוכת חצר שלהב"ת

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 2020 10:30

אורט גרינברג עם 86.1% זכאים לבגרות

11/09/2013
אורט גרינברג קרית טבעון. צילום ל. ענברי (הגדל)

ממשיכים לטפס למעלה: אורט גרינברג עם 86.1% זכאים לבגרות  


עליה של כ- 11 אחוזים במספר הזכאים לתעודת בגרות בקרב תלמידי היישוב בשנת תשע"ב.  מנהל מחלקת החינוך: "לא ויתרנו על אף תלמיד ביישוב וההישג של 
86.1%
לתלמידי בי"ס אורט גרינברג ו- 79 אחוזים זכאות לבגרות לכלל התלמידים בקריה הוא משמעותי לאור העובדה שאחוז ההנשרה בקרית טבעון הוא הנמוך ביותר בארץ"

שנת תשע"ב הייתה מוצלחת במיוחד במערכת החינוך בקרית טבעון בכלל ובאורט גרינברג בפרט. אחרי שהתברר שבי"ס אורט מככב בצמרת בתי הספר הערכיים, ואחוזי התלמידים הזכאים  לבגרות בתשע"ב היה 86.1%, חשף לאחרונה משרד החינוך את נתוני הדירוג השנתי של הזכאים לבגרות בכלל היישוב.  על פי הטבלה נמצא כי אחוז הזכאים לתעודת בגרות בקרית טבעון בשנת הלימודים תשע"ב עלה ב- 10.51% והוא עומד על  79 אחוז זכאים. 

חשוב להדגיש כי 79 אחוזי זכאות כוללים את התלמידים הלומדים במסגרות דתיות וחרדיות וכן  את התלמידים הלומדים בהרדוף.

מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם: "אני שמח וגאה בתוצאות המרשימות. השקענו מאמצים רבים בשילוב ובקידום התלמידים הן בתחום הערכי-תרבותי והן בתחום המצוינות ואנו שבעי רצון מהתוצאות. השאיפה שלנו כרשות היא להתאים את החינוך לתלמיד ולא את התלמיד למערכת, לא ויתרנו על אף תלמיד ביישוב וההישג של 79 אחוזים זכאות לבגרות לכלל התלמידים בקריה ו- 86.1% לתלמידי בי"ס אורט גרינברג, הוא משמעותי לאור העובדה שאחוז ההנשרה בקרית טבעון הוא הנמוך ביותר בארץ. כל הכבוד לצוות החינוכי, לצוות המנהלתי , לתלמידים, להורים ולכל העוסקים במלאכה במערכת החינוך בכלל ובתיכון אורט גרינברג בפרט. אנו מודעים לעבודה האיכותית של הצוות החינוכי ביום-יום ומאד מעריכים ומוקירים את המאמץ וההשקעה. זו בהחלט דרך מצוינת להתחיל שנה חדשה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד