מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:45   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

מעריכים את הצוות באורט גרינברג

22/08/2013
מעריכים את הצוות באורט גרינברג (הגדל)

 

מעריכים את הצוות באורט גרינברג

מכתב תודה והערכה נשלח לצוותים החינוכיים ועובדי המנהלה בתיכון אורט גרינברג, לרשת אורט, תנועות הנוער,
מרכז ההנצחה, תחום נוער ותכנית עיר ללא אלימות של רשת המתנ"סים, אגודות הספורט, חוג "אילן" וכן למתנדבים הרבים והאיכותיים במערכת החינוך

מכתב תודה והערכה נשלח השבוע  לכול השותפים בעשייה בבי"ס אורט גרינברג, על הפעילות הענפה אשר הכניסה את ביה"ס לרשימת 20 בתי הספר הערכיים ביותר.  

כזכור, בשבוע שעבר פרסם משרד החינוך תוצאות מבדק ייחודי שערך, אשר מבוסס על מדדים המסמלים בעיניו ערכיות. מטרתו הייתה לבחון איזה בתי ספר חוללו שינוי משמעותי ביותר בקרב התלמידים אצלם וכאמור, בית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון נמצא ברשימת 20 בתי הספר הערכיים ביותר.
ברשות המקומית היו מאד גאים בהישג המרשים. 

יש לציין כי השנה, מערכת החינוך היישובית זכתה לעדנה, החל מקפיצה משמעותית באחוזי הזכאות לבגרות - 86%  זכאים בתשע"ב לעומת 68% בשנה הקודמת. מקום שני בארץ בתוצאות מבחני המיצב, אחוז התלמידים הנושרים מכיתות ז'-י"ב בשנת 2012 היה הנמוך ביותר בארץ, תלמידי קרית טבעון מובילים בשיעורי הגיוס לצה"ל ועוד הישגים שהובילו בסופו של תהליך את בי"ס אורט גרינברג להיות בין המובילים ברשימת בתי הספר הערכיים ביותר. 

במכתב הודגש, כי קבלת התואר – "ביה"ס הערכי ביותר" הינה הוכחה להצלחתם של כול המערכות השותפות במערכת החינוך היישובית יחד, וכן של כול אחד ואחד מהגורמים המכותבים בנפרד, ביניהם: הצוותים החינוכיים ועובדי המנהלה בתיכון אורט גרינברג, רשת אורט, תנועות הנוער, מרכז ההנצחה, תחום נוער ותכנית עיר ללא אלימות של רשת המתנ"סים, אגודות הספורט, חוג "אילן" וכן המתנדבים הרבים והאיכותיים במערכת החינוך.
מנהל מחלקת החינוך במועצה יאיר אודם: "אנו שמחים וגאים בבית הספר על העשייה ועל השאיפה למצוינות. השקענו  משאבים רבים בכול תלמיד ותלמידה בביה"ס וזאת תוך שיתוף פעולה מקצועי ומדויק עם מגוון רחב של גופים העוסקים בחינוך. לכולם חלק בעשייה. וחשוב לציין, כי בעיקר אנו שמחים על שהוטמעו ערכים משמעותיים ומהותיים בקרב הנוער בקריה". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד