מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:19   21/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

פרא / בימוי: דנאל אל פלג, אוריאל סיני

זוכה פרס סרט הביכורים של דוקאביב 201811:30

טקס תלמידים מצטיינים בחטיבת הביניים אורטבעון

23/06/2013
טקס תלמידים מצטיינים בחטיבת הביניים אורטבעון (הגדל)

טקס תלמידים מצטיינים בחטיבת הביניים אורטבעון 

 

מנהלת בי"ס לילך שני-רומנו: "מצוינות בעיניי היא הדרך, החתירה למשהו שבכדי להשיגו האדם צריך להתעלות על עצמו. אני גאה להיות חלק מבית-ספר שצוותו ותלמידיו מכוונים לשם". 

 

 

מנהלות בית הספר, מורים, הורים,  בני משפחת סגל ומשפחת ברנדס, חברים ואורחים רבים הגיעו בשבוע שעבר לטקס הפרסים המרגש לתלמידי החטיבה המצטיינים. הטקס המסורתי נערך מידי שנה בבית הספר והוא מציין לשבח את התלמידים המובחרים על עשייה משובחת ומבורכת תוך הוקרת זכרם ופועלם של ראש מועצת טבעון לשעבר אליעזר סגל ז"ל והמורה למדעים אשר לימדה בבית הספר שנים רבות, ד"ר אורה ברנדס ז"ל.  

לתלמידים הזוכים הוענקו תעודות הערכה בתחומים הבאים:  הצטיינות שכבתית בנושא תרבות ישראל (שכבת ז'), הצטיינות במדעים ובפרויקט רובוטיקה במסגרת גוונים (שכבת ח'), הצטיינות בלימודים ובפעילות חברתית ערכית (שכבת ט), של"ח וידיעת הארץ, חינוך גופני וחידון ציונות. 

פרס מיוחד של מנכ"ל רשת אורט על הצטיינות יתרה בלימודים הוענק לניצן רוזנבוים ע"י מנהלת בי"ס  לילך שני רומנו ובנוסף, פרס מטעם נשות אורט הוענק לענבר סבח על מעורבות ותרומה חברתית. כמו כן,  צוינה תרומתו המכובדת של מועדון רוטרי לקהילה בקרית טבעון וללימודי הדיבייט בקרב תלמידי ביה"ס.   

על החלק האמנותי היו אחראים: עדי, נועה ויובל - שירה, שחר- ליווי בגיטרה וסקסופון, אבישי בכינור, דניאל, דקל, וזואי- ריקוד. הפיקה את האירוע והובילה את הטקס ורד ויסוצקי. תודה מיוחדת למשפחת ברנדס על התרומה הנדיבה. 

לילך שני-רומנו: "מצוינות בעיניי היא הדרך, החתירה למשהו שבכדי להשיגו האדם צריך להתעלות על עצמו. אני גאה להיות חלק מבית-ספר שצוותו ותלמידיו מכוונים לשם". 

מנהלת החטיבה דורית סרבלה : "בכל אחד מנוכחים בטקס ,יש מידה רבה של מסירות ,התמדה , שקיקה, סקרנות ורצון להצלחה. הצוות החינוכי של בית הספר רואה במקבלי הפרס דוגמה לתלמידים הממלאים אחר חזון בית הספר ומאחל להם הצלחה בשנים הבאות". 

  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד